www.sudzibas.lv SIA GAK mēbeles slikta kvalitāte, vienaldzīga attieksme

SIA GAK mēbeles - slikta kvalitāte, vienaldzīga attieksme

Iegādājos uzņēmumā, Ventspils veikalā stūra dīvānu. Kad ieraudzīju dīvānu saliktā veidā (to var izdarīt tikai mājās, kad dīvāns ir salikts), diemžēl, konstatēju vairākas nepilnības:

1. Spilveniem nav iestrādāts rāvājslēdzējs, kā tika paredzēts pirkuma līgumā
2. Saliktā veidā sēžajamai daļai ir ļoti liela, gandrīz 4cm sprauga no atzveltnes
3. Dīvāna stūra daļa nav vienā līmenī ar veļas kasti, nobīde ir vairāk kā 1cm.

Veikalā redzamajiem dīvāniem nav šādu defektu, tāpēc es uzskatu, ka dīvāns ir izgatavots pavirši.

Dīvāna montāžu veica tas pats cilvēks, kas montē mēbeles veikalā Ventspilī, ko arī sarunāja darbiniece. Viņš teica, ka tas ir salikts korekti un neko labāk tur nevar salikt, vienīgi veikt pārbūvi.

Par cik piegāde un montāža ir jāapmaksā pircējam, piedāvāju uzņēmumam variantu, ka tiek samaksāta kompenācija 10% apmērā no pirkuma summas. Uzņēmums piedāvāja smieklīgu 20 EUR kompensāciju, vai iespēju sūtīt dīvānu atpakaļ (protams, par savu naudu).

Secinājums: uzņēmums mēbeles izgatavo pavirši un klientus uzskata par idiotiem. Neiesaku pasūtīt šajā uzņēmumā mēbeles.

J