www.sudzibas.lv SIA G Sidrabiņš Cilvēku krāpšana atsakās no maiņas un neveic kvalitatīvu remonu

SIA G Sidrabiņš - Cilvēku krāpšana atsakās no maiņas un neveic kvalitatīvu remonu

Iegādājos apavus veikalā SIA G Sidrabiņš un tagad ļoti to nožēlooju.Apavi nokalpoja 2 ned. valkājot tos sausā laikā. Tiem atlīmējās zole. Aizmesu uz veikalu atpakaļ ar lūgumu apmainīt preci pret tādu pašu vai līdzvērtīgu uz ko sņēmu atbildi,ka viņi neko nemainot, ja es vēlos viņi var saremontēt. Atstāju apavus vismaz uz solīto kvaletatīvo remontu,bet no kvalitātes nebija ne miņas. Kad atnācu pakaļ apaviem, apskatīju kvalitāti kā saremontēti apavi. Apaviem atlīmējās zole jau tur pat veikalā un varēja redzēt,ka apavu zoles mala ir sabojāta ar līmi un ka nav vaikts kvalitatīvs apavu remonts. Apavus mainīt atsakās, remontē to laikam paši veikala darbinieki un apkalpošana ir briesmīga šajā veikalā, pārdevēja neskatoties uz to, ka ar viņu runā latviski nemaz necenšas pāriet a no krievu valodas uz latviešu valodu. Veikala pārdevējas agresīvas, runā paaupstinātā tonī.Mīļie cilvēki, pasargājiet no sevis piekrāpšanas un briesmīgas attieksmes!

K

xy-files 02.11.2014

Taadas krievu dunjas ir jaaprot nolikt pie vietas! Ja kaads pacel uz mani balsi es reecu pretii taadaa pat tonii! Un krievu dunjaam es pasaku konkreeti kas es nesaprotu krievu valodu, LAI RUNAA PA LATVISKI, jebshu es uzsuutiishu inspekciju!

N Natalija 16.03.2015

Практически та же самая ситуация произошла у меня в этом году. По сколько с маленьким ребенком не очень удобно ездить в центр и выбирать обувь, на бегу у них купила зимние сапоги. Слова продавца - клей это показатель качества что не порвутся(там и порвались где клей) и обув вся кожа. Танкетка испортилась через 2 недели из-за чего травмировала ногу. Танкетка просто скукожилась как обгоревшая резина(сравнение), Как вылечила ногу, пошла возвращать деньги(а продавец убеждала что это кожа). А мне в ответ "пишите заявление". Я написала. В итоге получаю ответ что у меня не сделана профилактика. А сапогам 2 недели... Вот Провожу дальше с ними волокиту. Люди не ходите туда!!!