www.sudzibas.lv SIA Freeze par algas neizmaksāšanu

SIA Freeze - par algas neizmaksāšanu

Mīļie cilvēki, neiekrītiet kā es reiz iekritu, domādams, ka vienreiz būs kārtīgs darba devējs.
Sākumā jau viss bija ļoti cerīgi, apmēram 2 mēnešus. Pēc tam naudu varēja gandrīz ar lūgšanos dabūt. Kad cilvēks aiziet no šīs iestādes, saņemt neizmaksāto darba algu ir bezcerīgi.

G

N nuja 14.11.2011

nevajag dzert darba vietā, turklāt uz jumta un tad arī būtu viss normāli ja nu kādu intresē, varu arī ieskanēt - 2 gb parakstītus protokolus par atrašanos darba vietā alkahola reibuma paldies

Z ZINTIS 13.12.2011

BET KĀ TAD AR TIEM DARBINIEKIEM KURI STRĀDĀJA KRIMULDAS OBJEKTĀ? ATLŪGUMI UZRAKSTĪTI BET APRĒĶINU DAŽI GAIDA NO FEBRUĀRA?

J Jānis Igaunis 25.01.2012

Es varu droši teikt, ka es darba vietā alkaholu nelietoju. Varu arī droši teikt, ka šī uzņēmuma vadība spēcīgi uzmet savus darbiniekus. Mani tur pieņēma praksē, tagad jau vairākus mēnešus Jānis nav sasniedzams. Iespējams, ka viņi nezināja, ka studentu ņemšana praksē nav viņiem uzspiesta lieta un ja negrib ņemties ar studentu, ja pat nevar ziedot stundu laika gada beigās, lai parakstītu prakses atskaiti, tad priekš kam vajag ņemt praktikantus? Kāda iemesla dēļ praktikantam ir jasola arī alga, kas tāpat netiek izmaksāta?
Man pašam ļoti nepatīk izveidojusies situācija, varbūt ne jau tāpēc, ka neesmu saņēmis norunāto summu par paveikto darbu, bet tādēļ, ka nevar pat pacelt klausuli vai pārzvanīt.
Nekas, dzīvē viss atmaksājās. ...

Jānis Igaunis

P pārstāvis 30.01.2012

Pilnīgi piekrītu Jānim, identiska situācija, kad zvanam sola ka šodien būs, rīt būs...bet kā nav tā nav nu jau 2 mēnešus bankas kontā šī alga.Kad grāmatvedei jautā cik ir aprēķināts, arī nevar pateikt ...neesot informācija ...kaut kā nenopietni, ka tāda lieta kā grāmatvedība ir nesakārtota, nav zināms cik darbiniekam ir izmaksāts un cik ir jāmaksā .Telefonu biežāk neceļ nekā ceļ.../