Sia EXB ltd - nemaksā algu

Cien. Celtnieki. Uzmanieties no uzņēmuma EXB ltd.Standarta krāpnieku kantoris, pieņem darbā ar solītu normālu atalgojumu. Beigās nesamaksā algu un vēl izstrumentus izkrāpj. Lieki teikt, ka telefonu neceļ. Kontaktpersona Jānis

P

Komentāri (3)

profils 26.02.2015

Visai iespējams, ka varētu izrādīties interesanti un arī lietderīgi ievērtēt un izmantot informāciju un, t.sk., arī saistīto normatīvo argumentāciju, kas ir jebkuram iespējamajam interesentam brīvi pieejama interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", attiecībā uz konkrēto gadījumu un taml DTA situācijām - arī šajā w-resursā:

http://www.manastiesibas.lv/pun/viewforum.php?id=6

t.i. - diskusiju "Foruma" tematiskajā sadaļā "Darba tiesības", izvēloties ievērtēšanai kādu no vairāk nekā 150 jau publiskotajām diskusiju tēmām tieši šajā sadaļā (kas, savukārt, ir tikai viena no kopumā 26 tematiskajām sadaļām - atbilstoši attiecīgajām Likumīgo Tiesību sfērām).

Vienlaikus, arī - reģistrējoties kā "lietotājam" interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", jebkuram interesentam ir iespēja ierosināt / uzsākt jaunu diskusiju par KONKRĒTĀM situācijām, kas ir prioritāri aktuālas diskusiju iniciatoriem, saistībā ar jebkurām Likumīgo Tiesību sfērām.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" ;)

R Roberts Hendelis 27.03.2015

Arī man ar šo kantorīti ir nepatīkama pieredze. Līgumi tiek slēgti bez priekšniecības paraksta un firmas zīmoga. Protams, ka algas konvertā, un bieži izmaksāja ar aizkavēšanos. Kad aizgāju prom, pēdējo algu līdz galam tā arī neizmaksāja. Līderis šajā kompānijā ir Ingus Zirnītis, par kura mahinācijām var atrast informāciju internetā. Protams, firma jau nav uz viņa vārda, bet gan viņa dēla Mārtiņa Zirnīša. Bet zirnis jau no zirņa tālu nekrīt.
" Petjkas" minētais Jānis ir Jānis Balcers. Tas ir tas, kuram būtu jāsamaksā strādniekiem un meistariem alga par padarīto darbu, bet, kā jau īstam gļēvulim nākās, viņš izvēlās slapstīties pa kaktiem un necelt klausuli tajā vietā, lai samaksātu cilvēkiem, kas viņiem pienākas.
Lūk, viens rakstiņš informācijai:
http://www.lsm.lv/lv/raksts/zinju-analiize/analize/de-facto-celtnieku-uzmeshanu-ierekjina-jau-buvdarbu-tames.a77032/

F flame777 24.09.2019

gadi iet bet nekas nemainās. Sava uzņēmuma stabilākos dzērājus notur ar 50eur nedēļā. Paši tic ka ir labākie uz pasaules. Beigās uzņēmuma vadība uzsakata ka celtnieks ir parādā jau kad tiek pieņemts darbā, kur nu vēl apņemšanās samaksāt nopelnīto. Ja ir vēlme klausīties pasakas, gaidīt nesagaidāmo, esiet laipni gaidīti! Jānis, Ingus un korporācija gribu visu par velti ;)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes