www.sudzibas.lv SiA "Evors" īsts vīrietis

SiA "Evors" - īsts vīrietis

EVOR administrācijai

Rakstu sakarā ar notikumu veikalā „Drogas” 16. februārī, Maskavas ielā 250/2, ap pūlksten 13:40.
Pēc veikala izsaukuma man un manai draudzenei bija gods satikties ar "Evors" firmas darbiniekiem ( mašīnas numurs HL 5865). Kuri mūs apmeklēja un noskaidroja, ka „zādzības” par kuru mūs vainoja nebija. Pirmkārt apsargi to darija ļoti nepieklājīgi, kā arī izskatās ka ar to nepietika. Jo tad kad izgājām no veikala, viens no apsardzes darbiniekiem mums sekoja. Tas bija gara auguma , stipras miesas būves vīrietis. Nepateikšu viņa vārdu, jo viņš atteicās to nosaukt,pirms tam mūs nolamājot ar necenzētiem vārdiem, vēl joprojām vainojot par to ko neesam darijušas
Būšu ļoti pateicīga ja ar šo negadijumu kaut ko izdarīsiet. Kā arī vēlos lai tas kas to izdarija atvainotos. Vai atlaistu no darba šadus darbiniekus kurus pēc būtības būtu jaizolē no sabiedrības.

W

Minesota 24.02.2012

Sūdzi tiesā! Mēs lasītāji neko nevaram izdarīt.