www.sudzibas.lv SIA Ergostatus apkrāpa un neatdod naudu

SIA Ergostatus - apkrāpa un neatdod naudu

Sveiki,

Gribu pabrīdināt par krāpnieku kantori – SIA Ergostatus.

Būvēja objektu, kuru bija nepareizi satāmējuši un kad redzēja, ka nevarēs iekļauties nolīgtajā summā apkrāpa gan pasūtītāju, gan apakšuzņēmējus. Šobrīd ir aizlaidušies ar apm 10K LVL pārmaksu. Šobrīd kad būveksperts iet cauri lai aprēķinātu zaudējumus atklājas virkne ar nopietniem pārkāpumiem un defektiem. No apakšuzņēmējiem zinu, ka viņi regulāri nemaksāja un mēģināja izčakarēt visos iespējamajos veidos. Pieņemu, ka dēļ Kalnozolā iegūtās skolas citādāk minētie darboņi strādāt nemāk. Tā vietā lai risinātu situāciju bēguļo un neatbild uz zvaniem.

Šobrīd tiek iesniegti dokumenti tiesā un vid’ā lai principa pēc neļautu šadiem krāpniekiem normāli turpināt strādāt.

Ja kādam vēl ir problēmas ar minētajiem kungiem, dodiet zinu, jo iespējams varam apvienot tiesvedību pret viņiem. Epasts: [slēpt]@yahoo.com

Pielieku klāt īpašnieku un amatpersonu vārdus un saistītos uzņēmumus:

Saistītie uzņēmumi:
Sia Ponteks - maksātnespēja.
Sia HC.Colemont - Tiesiskās aizsardzības process
Sia Cietkoks – stradā Kandavā

Saistītie uzņēmumi:
Sia Ergostatus

EDGS
EDING
HC.COLEMONT
EGK

Caurkritis darbonis no Kalnozola.

Saistītie uzņēmumi:
Ādažu dome
Ādažu Namsaimnieks

Daži no saistītajiem uzņēmumiem
Sia Cietkoks
I.C.E. CONSULTING
INDUSTAR
LIGNUM SERVISS
VV MARKETING
INDUSTRIĀLAIS TERMINĀLS
UNITERMINĀLS

K

Komentāri (10)

E ERGOSTATUS, SIA 22.11.2012

Cienījamais Aldi Ķibēn,
saprotam, ka esat radījis sev lielas problēmas, cenšoties uzcelt māju bez saskaņota
būvprojekta un projekta vadības, nododot atsevišķas darba sadaļas būvēšanai dažādiem apakšuzņēmējiem.
Bet ar tik nekorektu rīcību, kā mēģinot procesam piesaistīt un nomelnot ar to nesaistītas juridiskas un fiziskas personas, Jūs problēmas neatrisināsies.
Arī pēc šīm Jūsu izdarībām esam atvērti palīdzēt jautājumu risināšanā, tapēc esat laipni gaidīts mūsu birojā.

Ar cieņu,
SIA "ERGOSTATUS".

K krapnieki 28.11.2012

Paldies visiem, kuri sniedza papildus informaciju par SIA Ergostatus.

Viņi joprojām izvairās un nav atmaksājši parādu. Lieta ir nodota tiesā un VID ir sācis izmeklēšanu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas.

J J.Kalnozols 31.12.2012

J.Kalnozols

Biju domājis, ka mani dzīvē vairs nekas nespēj pārsteigt, bet - nē, uzrodas tāds no Grobiņas, kura dzīves filosofija, šķiet, ir balstīta uz moto: „grāmatu neesmu lasījis, bet savu viedokli izteikšu”.
Ja 90-tajos gados, t.i., savos pamatskolas gados Aldis Ķ. bija paspējis pat nomainīt piecas pamatskolas un vēl tikai sapņoja par teoloģiju un mācītāja paltraku, tad toties šobrīd viņš ir pārtapis par lielu "būvniecības speciālistu" un vienmēr gatavs jebkuram izteikt savu viedokli un pamācības, un pat par „kalnozoliešu” tā laika darba metodēm (domāta būvfirma - "Kalnozols"). Savulaik A. tomēr, šķiet, būs „palaidis garām” to, ka uzņēmums „Kalnozols” daudzus gadus bija veiksmīgs un stabils uzņēmums ar ~20 milj.LVL apgrozījumu gadā, atradās Latvijas būvfirmu galvgalī un tika realizējis daudzus lielus projektus Latvijā, Vācijā, Krievijā un Norvēģijā, un viņa pamācības nav vajadzīgas tiem vairākiem simtiem "kalnozoliešu", kuru gadiem ilgs pašaizliedzīgs un smags darbs ir pārtapis Latvijai nozīmīgu būvniecības objektu veidolā (skat. http://www.kalnozols.eu/?object_id=15§ion=1 un objekti ar foto: http://www.kalnozols.eu/?object_id=404§ion=4).
Pie tam, viņa pieminētā persona Zigurds Tomiņš uzņēmumā „Kalnozols Celtniecība” uzsāka strādāt par tehnisko direktoru, tad tika iecelts par visa uzņēmuma direktoru jeb CEO (ja nekļūdos, tad laikam līdz 2004.gadam). Nedomāju, ka Z.Tomiņš vadot šo lielo uzņēmumu, vēl papildus būtu paspējis „piestrādāt” arī par tāmētāju vai būvdarbu vadītāju. Bet AĶ laikam arī to būs atkal "piedomājis klāt".

K krapnieki 09.01.2013

Paldies Kalnozola kngs. par Jusu viedokli! Prieks dzirdet, ka musos visos mit velesanas ticet labajam! Man zel, ka Jaungada nakti jutaties nesadzirdets un priecajos, ka savas sajutas izvelejaties izklastit tiesi seit.
Lai izklaidetu tumsajos ziemas vakaros un iepazitu google sniegtas prieksrocibas iesaku izlasit so:

http://www.apollo.lv/zinas/noslepeno-informaciju-par-latvijas-deputata-dekam-vasingtona/376579

Priecigus Jums svetkus!

E eksperts22 15.03.2013

Ha, ha, Aldi Ķibēn! Visi ļaunie darbi reiz atmaksājas! :)

K krapnieki 22.03.2013

We know that some of the people mentioned in the first post have been trying to pursue foreign costumers lately. After our utterly unpleasant experience with Sia Ergostatus we want to warn everyone that the company and its owners are fraudulent and can not be trusted.
In our case they defrauded 15K LVL (~22K Euros) and run away. They falsified the estimate documents to get the job and when the first deadline came they left the construction site and refused to communicate. Their other companies HC. Colemont and Ponteks have already gone bankrupt and now it is certain that Ergostatus will be next. In the same manner it is known that they didn’t pay subcontractors. After our experts assessed the building it was clear that those people have no expertise in what they do, except defrauding. They had used unacceptable quality materials and violated almost all construction regulations.

At the moment we are suing them and have reported to the police and IRS for tax fraud.

If you also have problems with these companies or representatives we will be happy to help: [slēpt]@yahoo.com

Here is a list of people and related companies who were involved in the defrauding:

Related companies:
Sia Ponteks – insolvent
Sia HC.Colemont - insolvent
Sia Cietkoks – still operating

Related companies:
Sia Ergostatus
Sia Cietkoks

EDGS
EDING
HC.COLEMONT
EGK
Previously worked at Kalnozols which is well known for similar practices. Also been involved in accusations for violence toward prostitutes (http://www.apollo.lv/zinas/noslepeno-informaciju-par-latvijas-deputata-dekam-vasingtona/376579)

Related companies:
Adazi city council
Adazu Namsaimnieks

Related companies:
Sia Cietkoks
I.C.E. CONSULTING
INDUSTAR
LIGNUM SERVISS
VV MARKETING
INDUSTRIĀLAIS TERMINĀLS
UNITERMINĀLS

G grobina 24.01.2014

Lūdzu, uzmanieties no jebkādas sadarbības .
Šis cilvēks nodarbojas ar izspiešanu un šantāžu. Šobrīd pret viņu ir ierosināta krimināllieta.

A aldisk 16.09.2016

Šī ieraksta informācija ir nepatiesa un par tās izplatīšanu tika uzsākts kriminālprocess lai atrastu tās autoru. Policijas izmeklēšana noskaidrojusi, ka apmelojošo informāciju ir ievietojis Viesturs Vārpiņš no SIA I.C.E. Consulting IP adreses. Vārpiņš ir uzņēmuma īpašnieks un vadītājs, kā arī ciešs Aigara Blumfelda biznesa partneris.

Tāpat ir panākta SIA Metālbūvnieks maksātnespēja un šobrīd viņu parādsaistības ir gandrīz 500 000€. Liela daļa no parādsaistībām radušās būvējot objektu ar kuru ļoti cieša saistība ir arī Viesturam Vārpiņam.

K krapnieki 27.01.2014

Paldies par brīdinājumu! Ņemsim vērā.

Informācijas precizēšanai:

un viņa kolēģi (minēti iepriekš) no Sia Ergostatus savu parādsaistību (vairāku uzņēmumu maksātnespēja, alimentu piedziņas utt) dzēšanai veica vairākas krāpnieciskas darbības. Tā rezultātā naudu zaudēja arī . savu likumisko tiesību nodrošināšanai vērsās Valsts Policijā, VID un tiesā lai atgūtu zaudēto naudu. nelikumīgās darbības (krāpšanas organizēšana, dokumentu viltošana, izvairīšanās no nodokļu nomaksas) ir apliecinājušas minētās iestādes un šobrīd turpinās tiesvedība un izmeklēšana.

Tāpat esam vērsušies Latvijas Būvindženieru Savienībā saistībā ar būvdarbu vadītāja sertifikāta anulēšanu sasitībā ar rupjajiem pārkāpumiem, kas tika konstatētas viņa darbībā.

Noteikti pārbaudiet cilvēkus un firmas ar kuriem uzsāciet sadarbību! Lai Jums nekad nav jāstrādā ar un ar viņu saistītajiem uzņēmumiem!

V viesisj.e 16.06.2015

Sveiki, lasot šos komentārus neko labu par šiem darboņiem no Ergostatusa tagad jau no Metālbūvnieka neko labu teikt nevaru, diemžēl esmu pats no savas kabatas samaksājis viņu nenokārtotos maksājumus, protams globāli summa nav liela 700eur, bet man kā privātpersonai tas ir pietiekams robs, protams sākotnējā summa bija 10x lielāka, bet par laimi gada laikā spēju to piedzīt un samazīnāt līdz 700eur kurus diemžēl pašam nācās atmaksāt, esmu tirdzniecības un ražošanas nozarē nostrādājis pietiekami ilgi un turpinu to darīt, tāpēc arī sekošu intensīvi līdz šiem minētiem "super būvniekiem"

P.S kā jau viens aizstāvis minēja, visi sliktie darbi reiz nāk atpakaļ ;)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes