www.sudzibas.lv SIA Emil Company Europe Uzņēmuma attieksme pret darbiniekiem

SIA Emil Company Europe - Uzņēmuma attieksme pret darbiniekiem

Labdien,
pirms nolemjat noslēgt darba līgumu ar šo uzņēmu, izklāstīšu lietas būtību ar kādām sekām nāksies saskarties:
1. Darba līgumu iesniedz, kad esat jau uzsācis darbu un solītā alga uz līgumu patiesībā ir cita.
2. Prēmiju nemaksā, kaut ir līgums. Prēmijas aprēķins un sistēma kā "tiks" maksāts patiesībā ir aplami izveidots un nav izdevīgi.
3. Vadītājs publiski spēj pazemot un vainot lietās, ar ko pat nesaistās darba specifikācija.
4. Nemitīgi tiek traucēti darba attīstība, jo nav sakārtots darba struktūra un stratēģija kā strādāt un kāds ir mērķis.
5. Tiek 10 reizes palielināts preces vērtība eiropa un attiecīgi tiek zaudēti sadarbības partneri, attiecīgi no darba līguma tiek atskaitīts 20.00 eur par katru klientu
6. Datu bāze ir nulle (labi, par pēdējo gadu tika sarūpēti sadarbības partneri, pateicoties neatlaidībai un iedvesmai, meklējot caur internetu) . Tas nozīmē, ka aktīvi ir jāmeklē pašiem, pretēji vadītājs izteiks brīdinājumus. Kaut darba intervija laikā teica, ka ir klientu bāze, kas patiesā dzīvē pilnīgi meli.
7. Jāorganizē ne tikai pārdošanas, bet arī citi darba pienākumi, par kuriem netiek maksāts un algu pacelt negrasās.
8. Algas tiek kavētas, prēmijas netiek maksāts.
9. Nezina nedz eiropas direktīva likumus, nedz pārdošanas garantijas noteikumus. Tādējādi bojājot attiecības ar partneriem un uzņēmuma vadītājs nerisina jautājumus un nepieņem svarīgus lēmumus. Kas kavē darba izpildi.
10. Ja esi pusdienas laikā vai brīvdienās tevi
var traucēt un brivdienās jāstrādā. Pat līdz vēlam vakaram. Vadītājs neierodas laikā darbā un attiecīgi spiest palikt ilgāk, jo tad viņš ir uz vietas un var atrunāt darba gaitas.
11. Pašam jābūt zināšanām un mērķim attiecībā uz uzņēmumu, vadītājam pašam nav skatījums un izstrādāts stratēģijas plāns, un jautājumi kā stabili nodrošināt peļņu uzņēmumam.
12. Pats vadītājs runā tikai krievu valodā.
13. Atvaļinājumā aiziet ir neiespējami, jo nav kāds, kas var aizvietot.
Varu uzskaitīt gari un plaši, bet nav patikami, ka komandējumā laikā tieci pakļauts riskam - ne izmaksājot laicīgi komandējumā naudu un nav noorganizētas nedz nakts vieta, nedz jautajumi attiecībā par teikšanu uz izstādi un atpakaļ. Ka arī, komandējuma laikā nemitīga spriedze un bez brīvdienām, jo esi viens kurš pārzin angļu valodu un darba specifiku. Attiecībā par stenda būvēšanu - jābūvē un jāpalīdz, kaut tas nav jādara un ir ārpakalpojuma sniedzēji. Konstrukcijas ir no 20 kg metāla.
Brīdī, kad jārisina jautājums par iešanu prom, tevi cenšas apkrāpt, apmelot un neizmaksāt paredzēto naudu, vai kavē maksājumus-neizmaksā.
Mana pieredze ir amizanta un nepatīkama, ar šo uzņēmumu.

Komentāri (5)

D Darbinieki uzņēmumā 15.04.2019

Sia " Emil Company Europe" kolektīvs vēlas informēt , ka sūdzību teksta autors: Anna.Kalnaraja nav strādājusi mūsu uzņēmumā. Šī persona ir fiktīvi izveidota.

Diemžēl, kad darbinieks nespēj tikt galā ar saviem darba pienākumiem, bēgot no kompānijas, viņš atstāj pēc sevis negatīvas atsauksmes. Visu vainu noveļot uz darba devēju- īpašnieku.

Vēlamies izteikt mūsu viedokli :

Pirmkārt, darbiniekam ir jāiepazīstas ar darba līgumu, kur ir raksturota darba specifikācija un tā jāpilda. Darbinieka darba specifikācija ir aprakstīta darba līgumā, kas arī ir jānodrošina, nevis jāplāno darba izklaides un pārgājieni.

Otrkārt, mūsu darba devējs ir līdzsvarots cilvēks, pret katru darbinieku ir korekta attieksme, nekad nav uzdrīkstējies pazemot darbiniekus( ne publiski, ne personīgi).

Treškārt, algas tiek izmaksātas laicīgi ( mēneša sākumā, nevis mēneša vidū, kā noteikts līgumā). Un atvaļinājumos tiek visi darbinieki.

Ceturtkārt, uzņēmuma vadītājam- īpašniekam ir diezgan daudz kārtojamo lietu un viņam nav jāatskaitās darbiniekam , kad, cikos būs darbā pēc mūsu domām.

Piektkārt, pilnīgākie meli par cenu, ka 10 x kāpusi, klientu adatu bāze nebija 0.

Sestkārt, strādājot virsstundas vienmēr tiek samaksāts par virsstundām (iepriekš vienojoties, protams, vai darbinieks ir ar mieru strādāt virsstundas)

Septītkārt, par garantijas jautājumiem atbild zinošs darbinieks un nekad nav bijušas problēmas ar klientiem. Viss tiek organizēts laikus un atbilstoši garantijas noteikumiem.

Tā varētu uzskaitīt un uzskaitīt.

Bet teksta autorei "Anna.Kalnaraja", lai Tev viss izdodas!

Ar cieņu,
Sia " Emil Company Europe" darbinieki.

д Джамиля 15.04.2019

Работаю больше года бухгалтером в Российской компании, никогда не было проблем с задержкой зарплаты, никогда не было каких то проблемных ситуаций с руководителем, попытка обругать компанию когда уходишь это явный признак некомпетентного сотрудника.

а Александр A. 15.04.2019

Работаем на производстве более 2 лет, руководитель адекватнейший человек, а читая все пункты которые вы тут написали не совсем понятно как у вас с адекватностью Вы же противоречите сами себе, говорите что работали менеджером по продажам у которого есть должностные инструкции и обязаности, при это не имеете понятия о своей специфике работы и требуете планы и цели, вы вообще работали или вообще не понимали чем занимались?

а Александр A. 15.04.2019

Никогда не было никаких проблем за 2 года, все стабильно хорошо, сверхурочно можно остаться только по собственному желанию и заранее обговорив оплату, такие выдуманные жалобы от некомпетентных сотрудников типо Anna.Kalnaraja всегда ложь, если человеку есть что сказать он может это сказать на работе руководителю и не писать выдуманные рассказы необоснованные.

с Сергей.... 16.04.2019

Я работаю в этой компании с момента ее основания в Вентспилсе.
Проблем с зарплатой нет вообще. С начальством всегда и практически обовсем можно обсудить и договориться. Переработка всегда оплачивается. Это факт! За выдуманной Анной Калнраей прячется конкретная личность. Хочешь дать объективный и честный обзор - не надо прятатся. Ведь все знают кто она и какова реальная ситуация. То что она написала - это культурно говоря- как минимум не красиво и не порядочно. И это тоже факт.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes