www.sudzibas.lv Sia Elpis Slikts serviss

AtrisinātaSia Elpis - Slikts serviss

2022. Gada 3. Augustā pulksten aptuveni 12: 45 zvanīju uz SIA Elpis kontakttālruni, lai painteresētos kā varu iegādāties viņu produktus, jo internetā saites nekur nedarbojās, lai varētu veikt pasūtījumu, nez kāpēc, izskatījās pēc "kreisajām lapām". Pirmo reizi zvanot sazvanīju, teica ka savienos, bet nometa klausuli. Pēc tam meta nost klausuli, vēl vēlāk vienkārši ir signāls, bet nav atbildes. Esmu labticīgs, varbūt laba kompānija, bet darbiniece pie telefona - drausmīga. Nepasaka neko, vienkārši met nost un ignorē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jānis92 03.08.2022

Lieta atrisinājās, e pastā atbildēja, sazvanīju... Tur galu galā tehniskas problēmas un arī konkrētā produkta tirdzniecība dēļ covid ir apstājusies. Visiem grūti, kautkur var saprast. Lai nu būtu.

J