www.sudzibas.lv SIA Elma Kids (Bērnudārzs "Elma") Ļoti negatīva attieksme! Uzmetiens!

SIA Elma Kids (Bērnudārzs "Elma") - Ļoti negatīva attieksme! Uzmetiens!

Bērnudārzs “Elma”, (Sia Elma Kids Vesetas Ielā 15) ir uzmetēji! Biju savlaicīgi 9 mēnesus iepriekš sarunājis, ka bērns sāks iet dārziņā 2019. Gada maijā, iesniedzu visus papīrus, parakstīju līgumu, pārskaitīju depozīta un mēneša maksu, pajautāju viņiem 2 vienkāršus jautājumus par līgumu, bet atbildes vietā saņēmu atbildi, ka viņi tomēr neturpinās ar mani sadarbību. Laikam nedrīkst viņiem neko jautāt, cik cimperlīgi! Aukle jau uzteikta, bērnudārza nav, problēma man liela tagad. Neiesaku jums sadarboties ar “elma”, jocīgi un negodprātīgi cilvēki. Pieņemu, ka pat, ja sāksiet sadarbību, viņi jūsu bērnu izmetīs, ja viņiem kaut kas neiepatiksies.

Ja