www.sudzibas.lv Sia Eirobuvmetals/ SIA Eirotransmet Cilvēku apkrāpšana un algas neimaksāšana

Sia Eirobuvmetals/ SIA Eirotransmet - Cilvēku apkrāpšana un algas neimaksāšana

Lūdzu neuzķerieties uz Aināra Gailiša un Valērija Galkina darba piedāvājumiem, jo par tiem netiek samaksāts. Pats biju Mežaparka estrādes būvobjektā nostrādāju 2as nedēļas par kurām neesmu saņēmis algu. Telefoni ir izslēgti vai arī neceļ klausules, ja paceļ tad kaut ko nesakarīgi stāsta un dod citus nummurus no kuriem nav nekādas jēgas. Maksā arī neoficiāli un kad grib. Vai valsts objektā ir pieļaujams ka par mūsu nodokļu naudu saimnieko zagļu un krāpnieku apakšuzņēmumi?

K

S Sudsibaaaaaaaa 22.12.2018

Kur prāts strādāt neoficiāli? Nē pa velti tie kas strādā neoficiāli katru šie U meklē citu darbu.. Jau ir pieredze šajā lietā un nekad, nekad mūžā, varbūt ja tavs draugs piedāvā tad vēl var riskēt, bet zini kā tuvākie arī var appist

K Krasts 90 22.12.2018

Nu jā kamēr neapdedzinies tikmēr jau var. Bet kad ir šāda mācība, tad tikai saprot.