www.sudzibas.lv SIA EiroAuto Neuzticami pårdevėji

SIA EiroAuto - Neuzticami pårdevėji

Labdien!Vėlėtos informėt, ka EiroAuto autotirguu, kas atrodas Maskavas ielå 451a, Latgales auto teritorijå, strådå meliigi paardeveeji. Sodien velejos iegådåties auto. Atbraucu, paskatiijos. Ar auto biju apmierinåts un vėlejos to pirkt. Iedevu pardevėjam 100 euro drossiibas naudu, kå apliecinajumu ka auto patiessaam pirkssu. Ta kå vajadzeja sagaidiit atbildi no krediitiestaades devos papuzdienot un gaidiiju zvanu. peec triis stundaam atskaneja zvans no paardeveeja, kurss pazinnoja, ka krediits man tiek piesskkirs, bet diemzzeel auto kuru veeleejos pirkt ir peekssnni saluuzis un aizdziits uz servisu. Velos piebilst ka pusi auto vertibas veeleejos apmaksaat uzreiz skaidraa naudaa. Atbraucu uz auto placi, paardeveejs atdeva 100 euro un veelreiz izstaastiija ka auto ir saluzis un ir aizdziits uz servisu. Atbraucot maajaas un ieluukojoties ltab.lv ir skaidri redzams ka dotais auto ir svaigi apdrossinaat- taatad ir paardots un jau piereggistrėts nevis peekssnni saluuzis. Un tas notika pusstundu pirms paardeveeja zvana man- ar zinnu ka auto diemzzeel saluuza.TAATAD VISS PAARDEVEEJA TEIKTAIS IR MEELI. Mani pieccakareeja. Paardeveejs IISTS VIIRS UN VAARDS .Paldies tev Modri Olla!!!!!!!!