www.sudzibas.lv sia eight Builders krapnieku apvieniba

sia eight Builders - krapnieku apvieniba

Bridinu par celtniecibas kompaniju-stradniekus atstaj bez naudas kaut ari pasutitajs ir norekkinajies 100 %. Galigi nenopietni cilveki-ccakaree gan pasutitaajus un galvenokart stradniekus. UZMANIETIES!!!

J

J jumtuviri 02.02.2015

Labdien! Meklēju jebkādu informāciju kura palīdzētu nomedīt sia eight builders darboņus itīpaši pešku vārdā Gints. Šobrīd zinu tikai to ka jāmedī ogrē bet pagaidām bez panākumiem... Ja kāda ir kāda informācīja pa šo eksemplāru atrakstiet-parādā naudu par veikto darbu jau pusgadu... Paldies [slēpt]@inbox.lv

A Arturs Deltis 24.02.2015

+371 29 61 61 64 tagad šeit slepjas protams tas kas ir galvenais pie darbībām mekle patsobnikus kas izdara melno darbu saru darbiniekus un itka nesamksa pashi darboni vinji 5 gabali darbojas shada veida ir firmas kadas 10-15 un tada veida tikai strada 20 288 090 Protams tev vajag vinus viltigi dabut roka jo pashi darboni uz kontaktu nejiet .