www.sudzibas.lv SIA eCube eCube Mājaslapu izstrāde

SIA eCube - eCube Mājaslapu izstrāde

Sveicināti!

Nekad neizvelieties SIA eCube ka savas mājaslapas izstrādātāju. Paņēma priekšapmaksu, un 3 mēnešu vilka kaķi aiz astes. Demo mājaslapā kuru man uzrādīja ir ļoti daudz problēmu, tas kas bija pieteikts no paša sākuma pat nav planos uz izstrādi, kad es sniedzu pirmo pretenziju, man uzrakstīja milzīgo atrunu par to ka tas, kad mājaslapa nestrādā ir normāli - tā tam ir jabūt. Diemžēl naudu atpakaļ jau neatgriezt (es jau nebūtu rakstījis, ja man atgrieztu naudu atpakaļ), un galvenais ka laiks ir jau pagājis un es sēžu bez mājaslapas.

Ja nav kur izmest naudu - izvelieties eCube, Latvijas sliktāko mājaslapu studiju!

R

R ri4y 12.02.2013

Pims 5 gadiem, strādāju kādā uzņēmumā, kas pie viņiem arī mājas lapu bija pasūtījis, paņēma priekšapmaksu 1200 Ls apmērā un teica ka mājas lapa būs gatava 1 mēneša laikā, beigās bija gatava 3 mēnešu laikā un ar tādām kļūdām, ka nācās pašam šīs kļūdas labot kā arī pieaicināt papildus web dizaineri, kurš pa 100 Ls palīdzēja un pateica ka šādu lapu pats būtu uztaisījis pa 350 Ls. 2 nedēļu laikā.

A astrocelotaja 12.02.2013

Mājaslapas izstrādei ir vajadzīgi viens vai divi studenti, jo šīs nav nekāds sarežģīts darbiņš. Nav svarīgi, vai sameklēsiet studentus caur sludinājumiem vai caur kādu firmu.
Sameklējiet ss.lv vai zip.lv kādu frīlanseri, pajautājiet viņa iepriekšējiem klientiem atsauksmes. Būs izdevīgāk gan naudas, gan laika ziņā. Tikai maksājiet nelielu avansu un parakstiet līgumu.

M Martux7 12.02.2013

Man brālis strādā respektablā kompānijā, kas veido mājas lapas. Pilnīgas muļķības par 2 studentiem - tādu lapu varēs izmest miskastē. Darbs ir jāuztic profesionāļiem, savādāk - skopaiss maksā divreiz! :)

A astrocelotaja 12.02.2013

Viss ir atkarīgs no tā, kādi studenti vai freelance programmētāji. Es taču uzrakstīju - vajag jautāt iepriekšējiem klientiem, vai ir lapa miskastē metāmā vai nav. Freelanceri ir tādi paši profesionāļi, tikai ar savu peļņu nedalās ar kaut kādu direktoru, grāmatvedēm utt.

E ecube 11.11.2014

Situācijas izklāsts no Izpildītāja viedokļa:
Ar klientu tiek noslēgts līgums par interneta veikala mājas lapas izstrādi, tajā definējot funkcionālās prasības.
Mājas lapu klients, būdams mājas lapu tehnoloģijās izglītots un zinošs, izvēlas veidot uz sevis izraudzīta dizaina šablona, kurš tika lejuplādēts internetā, līdz ar to saskaņā ar vienošanos līgumā, mūsu pārziņā bija tikai lapas funkcionālā programmēšana.

Projekta izpildes gaitā klients vēlējās diezgan kardināli mainīt preču kataloga datu struktūru un funkcionalitāti, kas nozīmēja lielas izmaiņas lapas programmēšanā. Saprotot cik tas ir svarīgi klientam, mēs piekritām, ar nosacījumu par darbu izpildes termiņu pagarinājumu, kam klients piekrita. Mēs pildījām līguma saistības un strādājām pie izmaiņu veikšanas un demonstrējām klientam testa (alfa) versijas - tā ir agrīnās stadijas versija, kurā tiek demonstrēta galvenā funkcionalitāte, taču nav realizētas un testētas visas detaļas.
Atrādot lapas testa versiju, klients izteica mums pretenzijas pret lapas dizianu un tā izskatu mobilās ierīcēs, taču vēlos vēlreiz minēt, ka mēs neveicām dizaina maketa izstrādi (HTML, CSS), mums tika nodoti klienta izvēlēta šablona faili. Mēs uz to klientam norādījām, taču piekritām veikt dizaina labojumus aprēķinot virsdarbus.

Vienojāmies, ka turpinām darbu pie izstrādes saskaņā ar jaunajām prasībām. Šajā laikā mums notika aktīva komunikācija ar klientu par realizācijas detaļām, klients uz e-pastiem parasti atbildēja 24h laikā, taču pēc nepilnas nedēļas uz atbildi bija jāgaida 3 un pat vairāk dienas. Pēc apmēram divām - trīs nedēļām klients paziņoja, ka lauž vienošanos un vienpersoniskā kārtā uzsaka līgumu.

Vēlos atzīmēt, ka līdz tam jau bija veikts vismaz 80% no līguma darba - tai skaitā klienta jauno prasību realizācija. Saskaņā ar līguma vienošanos, ja klients vienpusēji lauž līgumu, viņš atstāj iemaksāto avansu. Vēl vairāk, mēs būtu tiesīgi pieprasīt rēķina apmaksu par faktiski veikto darbu, jo iemaksātais avanss bija stipri mazāk kā puse no projekta summas.

Vēlāk uzzinājām, ka klients ir atteicies no specifiskās preču kaataloga struktūras un izvēlējies bezmaksas risinājumu, kuru lejuplādēja internetā.
Starpcitu, par klienta firmu ir daudz sūdzību:

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka šis jautājums tiek risināts ar uzņēmuma piesaistītu juristu par tālākajām darbībām saistībā ar neslavas celšanu un apmelošanu.