www.sudzibas.lv SIA EcoCorner Darbinieku ļaunprātīga izmantošana

SIA EcoCorner - Darbinieku ļaunprātīga izmantošana

Labdien!
Ieteiktu būt uzmanīgiem piesakoties konkrētās firmas vakancēm - strādniekie bērnu spēļu laukumiem. Pamatā sludinājumi tiek izvietoti ss.lv
Izstāstīšu savu rūgto pieredzi....Ziemas periodā biju aktīvos darba meklējumos, iesūtīju savu CV konkrētās firmas sludinājumam.
Bija 2 intervijas kārtas, solīja labi nopelnīt, bet darbs tikai sezonas un nodokļu jāmaksā pašam - jāveido mikrouzņēmums.
Tā kā samaksa bija vilinoša un darba apstākļi tāpat piekritu strādāt. Sāku strādāt, viņi solīja sakārtot papīrus manā vietā, paņēma fotogrāfiju, lai uztaisītu uzņēmuma caurlaidi...viss it kā kārtībā.
Nedēļu demontēju bērnu dārzu spēļu laukumus, ja kaut ko jautāju par papīriem - viss esot procesā.
Nostrādāju nedēļu, piektdienā atsūta SMS, ka pirmdiena esot brīva. Pirmdien zvanu neviens neatbild, nākamajā dienā paceļ un saka kaut ko par nesagādātiem materiāliem. Solīja pazvanīt, nedēļas otrā pusē.
Pēc ilgas domāšanas nolēmu pārtraukt sadarbību, jo nebija pārliecības, ka kaut, kas tiek darīts lietas labā. Mēģināju sazvanīt, nekā. Nosūtīju SMS par to, ka vairs nestrādāšu un par nostrādāto nedēļu gribu saņemt algu - KLUSUMS.
Izskatās, ka vēl viena firma, kura negodīgi nodarbina strādniekus...žēl, puiši izklausījās tiešām sakarīgi.
PIrms piekrītat strādāt - NOPIETNI apdomājiet vai ir vērts, pirms papīri nav sakārtoti NESTRĀDĀJIET!!!