www.sudzibas.lv SIA "Eco Gen" par darba uzdevumu izpildes pieprasījumu konkursa noformējumā

SIA "Eco Gen" - par darba uzdevumu izpildes pieprasījumu konkursa noformējumā

SIA "Eco Gen" kopā ar labsdarbs .eu noformē konkursus uz vakancēm, lai risinātu projektēšanas un citus jautājumus, solot ņemt darbā... Praktiski visi risinājumi tiek pieprasīti digitāli nosūtīt, solot slēgt darba attiecības ar "uzvarētāju". Un paralēli tiek izsludināti jauni konkursi uz šo pašu vakanci.
Secinājumi, ka nebūs darba attiecību pēc datu saņemšanas no potenciālajiem kandidātiem. Tā jau tagad darot. Neiesaku piedalīties šajās afērās kā darbu izpildītājiem - konkursa dalībniekiem.

P

H hehe 29.06.2011

Pilnīgi piekrītu, atsūta jēlu projektu un prasa izproektēt visu elektrisko daļu :D. Bez jebkāda personīga kontakta un iepazīšanās.
Tā darbu nepiedāvā.