www.sudzibas.lv SIA ECO Baseini par pasūtījuma neizpildi

SIA ECO Baseini - par pasūtījuma neizpildi

Absolūti negodīgs uzņēmums un tā vādītājs Andis Šķensbergs - paņēma naudu, bet ne baseins nav piegādāts, ne nauda atgriezta. Visu laiku melo, maldinā... Ne pavadzīmes, ne čekus neizsniedz - izskatās, ka uzņēmumsm ir melnā grāmatvedība. Neprot pasargāt savu klientu personīgus datus - publicē tos sociālajos tīklos. Sīkāk par visu var izlasīt komentāros: http://www.youtube.com/watch?v=_ot7VNH0q7c

A anmarina 10.11.2014

Nepiekrītu jūsu aprakstam zinot šo uzņēmumu kurš ir uzstādījis vairākām manām paziņām baseinus viss ir kārtībā un visiem ir ļoti labas atsauksmes par šo uzņēmumu un laicīgi vien mēr ir izpildījis savas līguma saistības un pati esmu pasūtījusi un saņēmusi pavadzīmes rēķinus un garantijas talonu uz baseinu un pārbaudot uzņēmumu caur valst ieņēmuma dienestu ne kad nav bijis melnajā sarakstā vien mēr visi nodokļi ir laicīgi nomaksāti

S snegurinja 14.11.2014

Nu, Jums, laikām, paveicās, jo es līdz šim laikam neesmu saņēmusi nekādu dokumentu par nomāksāto avansu, kaut prasīju to pat rakstiskā formā divas reizes. Otrkārt, manā līgumā no šī "uzņēmuma" puses tika uzlikts kaut kāda "kreisa" uzņēmuma zīmogs (SIA ASA Baseini), un, kad sāku pārbaudīt, kas tas ir par uzņēmumu, izrādījās, ka tas pat jau neeksistē, jo tika pieslēgts ar VID Nodokļu pārvaldes lēmumu (šo informāciju Jūs varat saņemt jebkurā datu bāzē), līdz ar to Jūsu apgalvojums par nomaksātiem nodokliem ne īpaši uzticams, vismaz, no manas puses. Un. treškārt, "uzņēmuma" vādītājs atklāti publicē savu klientu personīgus datus - šeit pat nav jautājums par ētiku, bet par kriminālo negodīgumu un bezatbildību...