SIA E100 - Krāpšana

Nevienam neiesaku strikti ar šo uzņēmumu e100 sadarbību sekojošu apstākļu dēļ:
1) Klientu apkalpošanas tālrunis, kas diennakts nenodrošina apkalpošanu valsts valodā;
2) Lūdzu lauzt līgumu jau novembra mēnesī, visi rēķini samaksāti laikā un korekti, bet līguma laušana nenotiek, tiek rakstītas mistiskas abonēšanas maksas;
3) Lai papildinātu kartē naudu priekšapmaksas rēķinu caur sistēmu lietotājam sagatavo tikai krievu valodā un ne tam uzņēmumam ar ko noslēgts līgums.
4) Veiktās priekšapmaksas uzņēmums nespēj izsekot un pēc tam izrakstīt korektus un izsekojamus rēķinus, kā to dara citi pakalpojumu sniedzēji;
5) Faktiski piedāvātās atlaides bieži ir formālas, izdevīgāk pat liet brīvdienās viada ar parasto viadas degvielas karti;
6) Par kartes lietošana prasa abonēšanas maksu.
Arī šobrīd par mistisko rēķinu ir klusums un neviens neko neatbild, ja ir laiks uzņēmumiem cīnīties, mocīties, tad ir kārtībā, bet arī apskatot faktiskos īpašniekus, redzams, ka tie ir no Krievijas vai Baltkrievijas, līdz ar to arī daudzas lietas par apkalpošanas valodu, rēķinu valodu utt. Paliek skaidrāks.