SIA DŽLB - buvnieciba

Neticiet SIA DŽLB, tas ir kantoris kas sadarbojas ar zekiem un suta cilvekus verdžibā, pati par ''lielgabalu gaļu'' saņem atalgojumu. To veceni Lianu pašu vajadzēja izdrāzt kā cakarē latviešu puikas krievu urkas...Liana sargies tevi tapat dievs sodis.

T ToAleksejs 05.05.2011

Un ko tad tu gribēji? Dzimtenes nodevējiem cits nekas arī nepienākas.Ārzemēs jau sen viss ir cietumnieku rokās, tikai reti kurš uzdrošinās par to pat ieminēties, jo dzīvot gribas visiem.Šis ir tikai sākums, tur celšot nometnes priekš tādiem kā tu, lai nebazūnētu pa visu pasauli par urku ļaunprātībām, bet paklausīgi vergotu, un nestu viņiem peļņu.

. ... 06.05.2011

Tevi Aleksej, pašu **** par Taviem vārdiem. Daudziem LV liekas, ka darbs vispār ir verdzība. Nu tad meklē, kur var nestrādāt un tikai naudu saņemt.

H huan 12.07.2011

Gribu bridinat jus cilveki, nebrauciet caur šo firmu stradat uz Kipru...krapnieki 100% .