Sia Dzipu darbnica - nedod čekus

Nesen iepirkos ziedu veikalā un par pirkumu pārdevēja neizsit kasē čeku un nedod klientam, takai kad paprasa.pārdod vecas puķes, cik cilvēku jau ir sūdzējušies...
kā arī noverots ir kad tirgo Yuskā sapirkto preci ar savu uzcenojumu!

K

H Hugo Djego 04.12.2009

"Džipu darbnica" izklausās pēc autoservisa.

R Raitis 04.12.2009

Nu i? tev skauž, ka tu tā nevari? Lai jau tirgo ko grib, tev ir iespēja izvēlēties pirkt vai nē. Un čekus puķēm nevajag...vismaz pāris koki paliks nenozāģēti.

P pufa 05.12.2009

Kādi čeki darbnīcā? darbnīca nav veikals, kur čeki jādod!

K Kristine 18.12.2009

tur jau ta lieta ka tas ir puku veikals un ceks par pirkumu butu jadod katra veikala klientam pat neprasot!firmas nosaukums tik tads!

R Raitis 18.12.2009

Un tev tas čeks šausmīgi vajadzīgs?Kur tad bāzīsi?šausmīgi vajadzēja uzdrukāt šo ''sūdzību''?Smieklīgi...

I Imis 26.12.2009

smieklīgi, nu kur tik skaudīgs cilvēks var būt, tagad visiem ir grūti laiki, mazajiem uzņēmumiem tie ir paši grūtākie un puķu tirgotājiem neiet viegli, jo ziedus maz pērk, bet uzrodas tādas Kristīnes, kuras raksta sūdzības.
Tev ir izvēle pirkt, vai nepirkt, ja nepatīk neej uz to veikalu, bet nesūdzies tik stulbi:)

L Ludmila 29.12.2009

Tiešām stulba sūdzība, kārtējā skaudība.
Ja Jums sudzībniece nav vēl zināms, tad katrā lielveikalā var nopirkt preci uz pavadzīmes un attiecīgi to tirgot tālāk.Tā tas notiek gan Latvijā, gan arzemēs var tādā veidā iegādāties preci.
Muļķīga sūdzība.