www.sudzibas.lv SIA "Dzinējs" kondicioniera gāze

SIA "Dzinējs" - kondicioniera gāze

Pildīju kondicionieri un samaksāju 31, 75 ls...pagāja nedēļa un kondicionieris vairs nestrādā. Serviss neuzņemas atbildību un tā arī nav skaidrs - varbūt darbinieks neuzpildīja pietiekami daudz freona, lai tas kalpotu ilgi. Vienvārd sakot, serviss paņēma lielu naudas summu un nemaz nesniedza garantiju, ka pakalpojums strādās. Iepriekš biju pozitīvi noskaņots pret šo iestādi, bet tagad domāju pretēji, jo tie nav 5 lati par kuriem būtu vienalga.
Ierosinājums - uz tik dārgiem pakalpojumiem servisiem tomēr vajadzētu uzņemties atbildību.

E Edza 04.07.2011

vajag nemt ceku un darba aprakstu, ko vini ir dariijushi, bet vislabaak pacensties atrast patstaaviigu autoservisu, kam var uzticeeties.

P papa 04.07.2011

laikam esi diezgan tāls no tehnikas, ja tavā kondicionēšanas sistēmā ir mikroplaisa kuru uzreiz neatklās neviens serviss tad protams, ka gāze kas uzpildīta sistēmā, lēnā garā būs izgaisusi un kondicionieris nestrādās, tā ka es pats personīgi uzskatu, ka vaina visticamāk būs sistēmā nevis uzpidītāja vainas dēl

A aaa 04.07.2011

+1 Papa

T ToPapa 04.07.2011

Kamēr latvieši nebūs visas ārzemju izgāztuves satīrījuši, pērkot lūžņus par labām mantām, tikmēr servisiem darba netrūks.Parasti pirms pārdošanas šos lūžņus uzprišina, sagāžot iekšā dažādas ķīmijas, lai slēptu visus iespējamos defektus.Pašas vērtīgākās ir tās, kuras ir izgājušas caur turku servisiem. Gadījās redzēt vienu eksemplāru, kuram pēc ekspluatācijas ziemas apstākļos atlūza durvīm visa apakša, jo bija pielipināta no špakteļa.Galvenais, ka auto bija "tikko no Vācijas"!

E Edza 04.07.2011

vēl gribēju piebilst, ka pirms uzpildes normālā servisā pārbauda vai nav noplūde un, tikai tad pilda.
Vai ari tev iepūta maz preona, jo freons ir ļoti dārgs.

B Baņķieris 13.07.2011

Es ieteiktu SIA "Gvidis". Viņi arī pirms freona iepildes testē sistēmas hermētiskumu. Gadu atpakaļ tur pildīju savu klimatkontroli, cena bija kādi 30 Ls. Vairākus gadus atpakaļ Tukuma "Formulā" man vienkārši uzreiz iepildīja freonu, kas pa apakšu uzreiz iztecēja ārā- izrādās vispār radiators bija caurs. Bet gods kam gods naudu neprasīja!

A Astors 17.03.2019

Es gan viņus neieteiktu. Aizdzinu savu auto uz freona uzpildi.Arī teica, ka parbaudījuši sisitēmas hermētiskumu, uzpildīja sistēmu , teica, ka viss super.
pagja menesis - kodicionieris vairs auksto neputa.

Inženieris 28.07.2011

99% servisos mikroplaisas neatklās, tāpēc nav ko brēkt ka pēc mēneša nestrādā! Servisiem galvenais uzpildīt un paņemt par to naudu - garantija? Tādas nav? Jo kā jau rakstīju ar remontiem tie nenodarbojas! Tēpēc ja grib ar garantiju jātaisa padziļinātu diagnostiku, par kuru būs labi jāmaksā, bet nu mēs jau gribam ātri un lēti.
Tad nau ko raudāt par rezultātu!