www.sudzibas.lv SIA Dzeltena aptieka Ingas- meitenes nepieklājība

SIA Dzeltena aptieka - Ingas- meitenes nepieklājība

Varbūt tas starpgadījums ar to Nealgīnu, tik tiešām bija netīša rīcība... Bet ne jau par šo tēmu ir mans stāsts..Stāsts ir par tumšmatainu meiteni vārdā Inga, kura strādā pils aptiekā - filialē Dzeltenā aptieka...Viņas antipātijas pret čigāniem ir tik manāma, ka vairs nav ko piebilst. Un, ja šai jaunkundzei pajautās par medikamentu lietošanu vairāk par vienu reizi viņa "eksplodē"..Viņa ir ļti atkarīga no savām garstāvokļa maiņām...Esmu šajā aptiekā patstāīga kliente, bet tāda attieksme nav izturama. Varbūt Dinas kundzei vajadzētu patomāt, ko darīt šajā labā. Farmaceitam nedrīkst būt tāda atieksme.
P.S
Bet citas farmaceites šajā aptiekā ir tiešām jaukas...Un arī tā meitene, kura mēra asinsspiedienu, vienmēr ir smaidīga un laipna...

N

E Es 19.11.2008

Jā, šī aptiekāre tiešām ar savu laipnumu neizceļas arī man ar viņu ir bijuši starp gadījumi, viņa retu reizi vispār paskaidro ko un kā darīt..Bet pārējās ir ok...Inga, ja lasi maini savu attieksmi pret klientiem, jo tas ir tavs darbs, nepatīt tad jāmaina kas cits... Neaizmirsti, ka uz aptieku iet cilvēki, kuri ir slimi, vai tā jūtas...

N navsvarigi 19.11.2008

Kurā vietā konkrēti atrodas šī aptieka?

S Sandra 19.11.2008

Kas par mulkibaam, ari es esmu sis aptiekas klients jau gadiem.Absoluti nepiekritu.Meitene censas, vinja macas un katram ir jamacas.Ta ir nozare kur visu muzu jamacas, un visi uzreiz nevar izaugt par profesionaliem.Vaitad pasi jauni nebijaat???Cik reizes nav redzets, pasu klientu attieksme pret aptiekariem, ludz zales bez receptes, sauc par pardevejiem, nemak pat izstastit savas sudzibas.Un vaitad ir viegli katru dienu otrpus letei to dzirdet, un rast automatiski pareizu pieeju, izeju!?Katrs tak ir cilveks.Taka pirms kadu vainot attieksme, vaig padomat pasiem par savu attieksmi.
Meitenes tur visas ir profesionalas, tik katrai savs posms.Taka neka slikta...

S Sandra 19.11.2008

Jaa, un vaitad kā visas iestades tur gadijuma ar nav sudzibu-ierosinajumu gramata?Tad luk, kur jau paradas pasa si autora raksturs, personiba, nekompetence.Var tak tur sakuma versties ar pretenzijam, noteikt ari ar pasu meiteni runat, un ja ne taa tad nu ludzu-aiziet taisiit junai meitenei bezdibeni te!Fui!

S Sandra 20.11.2008

Ka, pret tadiem cilvēkiem var iztūreties, te nau teikst tieši par čiganiem, bet ari parējiem.Ka cilvēks nak un prasa zāles bez receptes un ja cilvēkam pasaka 2, 3 reizes ka tadas zales tikai ar recepti un viņs to nesaprot, un ja jums ik dienu atnaktu tadi 20 cilvēki ka Jus varetu atiekties pret viņiem, un nak katru dienu un tiepaši cilveki.Tas pats cigans atnak un prasa, lai iedot zales bez receptes un viņiem pasaka ne, un tad bļau man slikti es nomiršu ja Jus neiedosiet zāles, bet deļ vienas zales ko iedot cilvēkam var pazaudet darbu un atņemt licenzi.

E Es 20.11.2008

Bet šai meitenei tiešam, jamaina attieksme...ta jau ir ka katrs mes gribam izlukties recepšu zāles, bet ja nedod nedot, bet kāp;ec tad citi savas garstavokla mainjas neizrada

E Es 20.11.2008

Jautaajums vai tad chigani nav cilveki??? Man gan pashai ar farmaceitiiti nav bijushas domstarpibas, bet vinjas attieksme dazreiz ir neiecietiga :(

MacBeton 25.11.2008

Ja raksta autore ir čigāne tad visu cieņu. Uzrakstijusi ir gramatiski pareizi, labāk nekā daži slāviski pilsoņi mums te.