www.sudzibas.lv SIA "DTC" Par remontu kvalitāti un cenām.

SIA "DTC" - Par remontu kvalitāti un cenām.

Pirms kāda laika, pēc Čiekurkalna Ford rezerves daļu veikala „Sputņiks 2” laipno pārdevēju ieteikuma ar savu autobēdu griezos pēc palīdzības augšminētajā autoservisā „DTC”. Nelaime autiņam bija tā, ka brīžiem neslēdzās starteris. Autoelektriķis, kā operāciju zālē, autiņam pieslēdza visādus vadus un šļaukas, ilgi pētīja datora monitoru, un sacīja, ka jāmainot sveces. Biju šokēts: sveces (oriģinālās) biju nomainījis pirms nedēļas. Un kāds gan būtu sakars svecēm ar starteri? Vai tiešām meistars mani, profesionālu šoferi ar četrdesmit gadu stāžu, uzskata par „dauni”? Atbildē saņēmu solījumu vainu meklēt citur. Man apnika nīkt servisā, gāju, kur kafiju mundrumam baudīt. Diemžēl, sestdienā izstaigājis pusČierīti, tā arī kafiju nedabūjis, pēc trim stundām atgriezos servisā. Autiņš kārtībā, jāmaksā 52 laši. Samaksāju, aizbraucu...
No rīta autiņu pielaist nevaru, svētdienas prieki – vējā!
Pirmdien zvanu! Atbild, lai braucot tik pie viņiem, gan noskaidros, kas par vainu.
Diagnostikā šoreiz noskaidrojās, ka vainīgs esot mans akumulātors (pirkts jauns pirms mēneša). Par trīs stundu lādēšanu un diagnostiku pieprasīja 57 latus. Autiņš darbojas, braucu prom… Pa ceļam iebraucu veikalā, kur pirku akumulātoru, uzrādīju servisa rēķinu – uzziņu. Bez problēmām prece tika apmainīta pret jaunu.
No rīta autiņu pielaist nevaru, kavēju darbu, zvanu uz servisu. Atbild, lai braucot tik pie viņiem, gan noskaidros, kas par vainu. Es pa telefonu uz šiem izgāžu visu uzkrāto žulti, un lieku šiem pašiem nogādāt autiņu pie sevis, savest to kārtībā (samaksāju taču 109 LVL par servisu un 30 LVL par „šlepi”) un atzvanīt man, kad tas tiks veikts, lai vienotos par laikiem, kad man autiņu gaidīt majās. Pusdienlaikā klāt bija avakuātors, vakarā saņēmu mašīnu ar paskaidrojumiem par nepieciešamību nomainīt akumulātoru, jo šis jau esot beigts, bet kādu laiku jau varēšot vēl pielaist…
Nācu pie slēdziena: „ar diegiem nav aršana, ar šiem haltūristiem – runāšana!”
Tada, lūk, mana pieredze saistībā ar servisu „DTC”!

G

Komentāri (14)

G Guntis 22.07.2008

Atvainojos, bet nevēlējos otrrerz ievietot šo sūdzību!

J Janis 06.01.2009

Nesaprotu kaa Jums taa gadiijaas, jo DTC ir vieni no labaakajiem diagnostikiem Latvijaa, par to jau liecina fakts ka loti liela dala citu servisu uz turieni suuta savas lielaakaas probleemas, ar kuraam pashi nespeej tikt galaa! Pats esmu tur paarbuuveejis savu sporta auto un man nav zheel samaksaat nediicot atlaides par to, ka varu buut paarliecinaats ka viss ir izdariits augstaakajaa liimenii un man nebuus jaateeree savs laiks un liidzekli lai atkal lauziitu galvu par servisa apmekleejumu ar to pashu probleemu. Nesaprotu kaa tas vareeja notikt ar Jums.

I ivars 22.01.2009

Pārs mēneši atpakaļ noplīsa mašīna, radās aizdomas, ka nokūpēja generators . Aizvelkot savu auto uz augstāk mineto servisu, meistaram paskaidrojot, ka no ģeneratora nāca deguma smaka, tika solīts, ka visu noskaidrošot.
Pagāja diena, izsakot pārmetumus, ka man laikam nav ko darīt, kā dzīt uz servisu lādēt aķi, bet autiņam viss ir kārtībā. Pārprasot vai visu pārbaudīja, atbildēja; jā visu pārbaudījām, viss ir kārtībā
Nu ko, savācu savu auto, nobraucu aķi, atkal neiet. Citā servisā (nespecilizētā), 2 min laikā noskaidroja, ka generators nepadot strāvu uz aķi, tātad beigts(bija nosvilis)
Vislielākais prieks par to ka pie šiem "speciālistiem" stāv paziņojums, ka sakarā ar kaut ko, no kaut kāda tur datuma 1 darbstundas izcenojums tiek pacelts no 24 uz 28 latiem(ja nekļūdos)
Rodas jautājums, par ko maksāt? Ja pat elementāras lietas nevar noskaidrot

A Andis 12.05.2009

kaut kaada fantaaziju pasaka..taada pati kaa pirmaa...kur 40 staazhiigs soferis pats nesaprot neko no sava auto.. kauns buutu raktiit kaut ko taadu 58 gados.. parasti shada gada gaajuma cilveeki ir pieklaajiigaaki un pilniigi noteikti gudraaki mashiinu motoros !

F Ficuxz 01.07.2009

Kaffiju var dabuut uzgaidaamajaa telpaa pa briivu, ja patiik skraidiit kaa lunim pa pus chieriiti tad nu taa ir tava probleema :D :D

Z Zaljais 01.07.2009

Gan ultra pieredzējušajais šoferis, gan ģeneratora īpašnieks, acīmredzot savu auto var dzīt remontēt uz LUNAPARKU, tur tas viss var notikt :)

B BMW 30.10.2009

DTC auto ir vislabākais serviss, kur strādā kvalificēti speciāliti! Cenas nav viszemākās, bet par labu kvalitāti esmu ar mieru labi maksāt.
Pāris reizes mēgināju ieekonomēt (braucot uz lētāku "šķūņu servisu") par ko dikti nožēloju, jo DTC vienmēr ātri un konkrētu noteiks autiņa kaiti un noversīs to.
Paldies par darbu veči!!!
Uzskatu, ka iepriekšējās negatīvās atsauksmes ir nekas cits, ka konkurentu negodīgā spēle.

K Kaspars 25.04.2010

Es teiktu ka DTC ir diezgan liels sūds.
Mana situācija bija sekojoša - mašīna tikko uzsilst, brīvgaitā uz maziem apgriezieniem raustījās un pat dažreiz noslāpa. Aizbraucu uz DTC šie pusstundu paņemas ar kompi un saka jāiztīra gaisa mērītājs un vēl kaut kāds loriņš, vēl pēc 20 min. meistars saka, ka lieta darīta. Aizeju maksāt (laikam) maiņas vecākais vārdā Normunds saka 30, 49 Ls, prasu cik jums stunda maksā? vai nav tā kā pa dārgu, ir tak krīze utt. un iedeva atlaidi 5 Ls (iedeva tikai izdruku bez čeka protams) un saka stundas cena nav galvenais, jo var iebraukt arī Autofavorītā pa 10 Ls stundā un izbrauksi no servisa tik pat gudrs cik iebrauci.
Bet ne jau tas ir tas stāsts, protams nākošajā dienā tā pati problēma, zvanu šiem un saku ka ir tāda problēma šie saka Ok ved šurp rīt no rīta, ko arī izdaru (14 aprīlī), jo tā esot reklamācija un to viņi nevarot pieļaut. Tā arī atstāju savu mašīnu. Pēcpusdienā braucu garām (ar citu mašīnu) un bija nepieciešams no mašīnas paņemt šādas tādas lietas, piebraucu pie DTC - skatos, 3 vīri pēta manu auto, pieeju klāt un skatos, ka šie pēta ne jau vairs manu problēmu, bet gan savu, jo bija SASITUŠI MANAM AUTIŅAM SPĀRNU UN PAGRIEZIENU IZSITUŠI - turpat uz vietas uzskrējuši dugotam X5 džipam. Viens no viņiem man jautā, ko teiksi, es saku - domāju ka jūs man gribat kaut ko teikt. Esmu pēc dabas diezgan mierīgs un prasu kā risināsim šo situāciju, šie saka, ka sataisīšot mašīnu. Piedāvāju uzrakstīt saskaņoto OCTA protokolu, bet šie saka, ka paši sataisīšot (tas pieļauju tāpēc, lai nebūtu jāiesaista X5 īpašnieks). Neskatoties uz visu to bija labs noskaņojums un saku labi un pajautāju vai būs arī kāds bonusiņš, šis atbild, protam, jo es esot šos iedzinis stūrī!
Pēc pusotras dienas, piektdienas vakarā zvana, ka autiņš esot gatavs, aizbraucu pakaļ - buferis labi sataisīts un pagrieziens arī protams jauns. Ieejam iekšā pēc atslēgām, pēc kuru iedošanas šie saka - žēl ka tā sanāca un seko muļķīgs klusums, bet metu kaunu pie malas un jautāju, kā ar solīto kompensāciju, uz ko man atbild - ko tu mums vari mums piedāvāt, lai gan man liekas, ka piedāvāt vajadzētu viņiem. Domāju, ko es tur prasīšu naudu, jo kuram gan negadās, bet saku, ka man vajadzētu zobsiksnu samainīt, uz ko man atbild, vai tas nebūs par daudz, prasu - cik tad tas izmaksā, ko protams šie nevar atbildēt, pēc mirkļa Normunds stulbi pārprasa - vai tu domāji tikai DTC darbu, saku ka nē, es domāju siksnas nomaiņu ar ko lieku saprast ka domāju arī materiālus (jo neilgi atpakaļ biju interesējies cik maksā zobsiksnas maiņa un man piedāvāja to izdarīt pa 25 Ls). Un tad DTC teica ka līdz pirmdienai padomāšot un došot ziņu. Pēc tam domāju, varbūt tiešām prasu par daudz un piezvanu uz APE motors un pajautāju cik maksā zobsiksna ar visiem rullīšiem, kur man pasaka zemākas kvalitātes komplekts 80 Ls, bet SKF komplekts, kas esot labas kvalitātes 90 Ls, bet ņemot vērā to, ka paprasot atlaides, bez īpašām problēmām APĒ iedod 12% atlaidi parasti un tā SKF komplekts izmaksātu 80Ls +25 Ls par darbu (kas viņiem noteikti lētāk, jo būtu jāsamaksā cilvēkam alga) kopā 105 Ls. Un nodomāju, ka serviss kurš prasa par 50 min 30 Ls, varētu man šādi kompensēt manas neērtības.
Gaidu pirmdien zvanu, protams, ka ne viens mani nemeklē, esmu pacietīgs un gaidu vēl vienu dienu, bet ne viens nezvana, trešdienā saņemos un pats piezvanu. Normunds atbild ka viņu sagādnieks prasot pa šādu siksnas un rullīšu komplektu 130 Ls un līdz ar to viņi man neesot ar mieru segt šādus izdevumus, tas mani tā kā mazliet aizkaitināju un saku, lai nomaina sagādnieku. Tad DTC man piedāvā segt tikai izdevumus par to ka esot man aizturējuši mašīnu un segšot tikai mašīnas īres izdevumiem līdzvērtīgu summu un tas esot 60 Ls. Neko dižu neatbildot aizbraucu pēc naudas, jo negribējās ne bojāt nervus ne tērēt laiku ķīviņiem.
Aizbraucu pēc naudas un saku Normundam, ka sūdīgs un dārgs serviss ka 45 Ls dēļ (105Ls- 60Ls) uztaisa šādu reklamāciju, jo servisa stunda maksā vairāk kā 30 Ls stundā un neuzņemas nekādas saistības un arī MAŠĪNA VĒL JOPROJĀM RAUSTĪJĀS . Šis man atbild, ka cenšoties iedzīvoties uz viņu nelaimi un servisa stunda maksājot 18Ls/h, nu tas jau bija pēdējais piliens manam pacietības mēram - aizeju pēc viņa iepriekš iedoto izdruku un parādu to viņam uz ko viņš atbild - tā esot bijusi viņa cilvēcīgā kļūda. Uz ko man nolaidās rokas -paņēmu naudu un aizgāju.

I Imants 05.06.2010

Viss tad blefs DTC rulle tie6am viss labakais serviss pasaule katram autinam vini piever6 uzmanibu ilgu ja jus dodat laiku a ne paseat pec 3 stundam atnakot savejo ari atstaju uz 2 dienam pie viniem un ir ok viss kluda likvideta!

A Andrejs 15.02.2011

DTC hujņa, ar visām savām starpniecības varkām (detaļas, remonti ko paši nevar veikt)!!!

I ilmars 17.05.2011

Pieredze ar DTC. Darbam ar DTC ir noslēgts līgums un parasti visas mašīnas brauc remontēt uz šo servisu. Problēma darba busam bija ar bremzēm, spiežot bremžu pedāli mašīna vibrē un ik pa laikam ABS tirkšķi izsit. Pie DTC veselu dienu nostāvēja maašīna un lielie speciālisti atbildēja ka viņi nevar noteikt vainu, jo neesot tik jauna aparatūra, lai braucot uz VW centru. Aizbraucu uz VW centru tur 2st laikā nomainīja priekšējos bremžu diskus un pieregulēja ABS - teica, ka nepieciešams mainīt ABS, jo sarūsējuši, bet kādu laiciņu jau braukt var. Man tad ir jautājums. Kādiem speciālistiem jābūt, lai nevarētu noteikt šādu vai nu! Sviests...
Protams ir bijusi arī laba pieredze, bet te jau par slikto :D:D:D

F FuiDTC 30.01.2013

Iepazinos pirmo un pēdejo reizi ar DTC pakalpojumiem. Strāvas noplūdi nespēja diagnosticēt lielie spečuki no DTC, kā vienīgi izteikt versiju, ka varbūt tosola sildītājs ieslēdzoties brīžos, kad auto dīkstāvē un izlādējot aķīti. Vienojāmies, ka pamēģināsim to atslēgt, lai pavērotu izmaiņas. Izmaiņu nekādu nebija uz labo pusi, kā vienīgi tuvāko dienu laikā konstatējot, ka autiņam nestrādā signāltaure. Tākā īsti nevareju atminēties, kad pēdējo reizi to lietoju, biju pats tālu prom no Rīgas un valsts tehniska pārbaude priekšā, tad nu cits mehāniķis dabūja papūlēties izjaukt bamperu (kas diezgan sarežģīts montāžas un demontāžas ziņā), tikt pie taurēm un pārbaudīt, ka tās ir pilnā darba kārtībā, nākamais etaps pārbaudīt elektroinstalāciju, kas var aizņemt ļoti daudz laiku-darba dienas garumā, laigan mehāniķi piebremzēju un palūdzu atkārtoti pārbaudīt drošinātājus, jo iepriekš viņam šķita, ka kaut kā iespējams trūkst, bet uz sitienu saprast bija sarežģīti, jo viss itāļu valodā, bet nu rezultātā tika konstatēts, ka tomēr trūkst viena drošinātāja. 100 % esmu pārliecināts, ka šo drošinātāju demontēja DTC servisa mehāniķi par to pat nepabrīdinot (jo citu variantu vienkārši nav), pārpratuma pēc vai apzināti, tas nu lai paliek DTC ziņā, Bet rezumē viens. Esošā problēma netika konstatēta, paņemta samaksa, radīta jauna problēma, samaksāts par tās papildu atrisinašanu citam mehāniķim, jo protams pierādīt šādos gadījumos neko nevar. Vienīgais gandarījums, ka gūta laba dzīves mācība un tas, ka vienkāršs lauku mehāniķis bija daudz attapīgāks un izveicīgāks, nerunājot jau par godīgumu, kas pretrunā ar DTC servisa klientu apkalpošanas stilu, kas manā gadījumā bija tendēts uz apčakarēšanu no to puses.

M marchello777 02.02.2016

Baigais draņķa kantoris ar zemu līmeni...tik reklāma MĒS...ierauga dīzelim vecu eļļu ar gadiem sakrājušos-atbilde te var būt remonts uz 1000e... :) prasu izskaidro - argumentē... viņš zinot šos motorus...rēka nāk!!!
(varbūt rīt a moš pēc gada, vai diviem...nezinu tādu auto ar kuru braucot nav jāremonte!!!)
ielien ar savu retro kompi iekšā rok un rok, bet nevar uzrakt... air bag dodot pretestību, bet vai ir iekšā nezinot, tad ko TU d..s, ja nezini.
vēl atceros bija cirks kko grib dabūt no XENON auto 2003g. šūpina lūr auns kā uz vārtiem laikam domāju, ka 2010g.modeli testē kam lampas stāigā...vnk čau-kakao...
atgāzes nez.vai iziešot TA, bet kas pa srevisu , ja nevar izmerīt-šķūnis kkād!!!

P P. 03.01.2017

Palūdzu dīzelim nomainīt degvielas filtru, tāds sīkums. Bet lielie spečuki nepielēja jauno filtru ar dīzeli. Stāv ar gudrām sejām riņķī, kamēr vāģim gandrīz aķis izbeidzās starteri griežot. Nu paldies.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes