www.sudzibas.lv sia Dreiliņi neizmaksāta alga, atlaista, bez brīdinājuma

sia Dreiliņi - neizmaksāta alga, atlaista, bez brīdinājuma

Strādāju ar līgumu no 21. marta, 2012 gada līdz 2012 .g. 18. oktobrim, un ierodoties darbā 18. oktobrī, nostrādāju 2.h man paziņo, ka varu iet mājās, jo te vairs nestrādāju, jo man nav noslēgts līgums ar jauno darba devēju, nebiju informēta par atlaišanu no darba, mēnesi iepriekš, rakstisku paskaidrojumu no darba devēja par darba uzteikumu neesmu saņēmusi, algas nodokļu grāmatā, kuru man atdeva pēc 3.nedēļām- 08.11.12. ieraksta par nostrādāto laika periodu nekāda nebija, nerunājot par to, ka alga man nav izmaksāta ir jau 08.11.12. Griezos Valsts Darba Inspekcijā, paziņoju par pārkāpumu, jo zinu, ka firmā cilvēki, kuri palika strādāt, strādā jau 3,ned. bez darba līguma. GATAVOJOS SNIEGT PRASĪBU TIESĀ!

D