www.sudzibas.lv sia Dirano Kas tas par baaru???

sia Dirano - Kas tas par baaru???

Labdien, meitenes! Sakiet, luudzu, vai varat kko pakomenteet par so baru...Kompaanijas nosaukums-SIA dirano....Rakstiits, ka piedaaava darbu jaunaam, skaistaam meiteneem...ATSAUCIETIES!!!
Luuk, teksts no sludinaajuma...

В связи с новым открытием требуются молодые девушки, с приятной внешностью, позитивные, с желанием работать и общаться. Время работы с 19:00 до 3:00. Отправляйте CV или звоните и записывайтесь на собеседование

A Advokāte 07.09.2012

Labdien. Domāju, ka tas ir kārtējais striptīza bārs, kurš tādejādi ievilina meitenes uz konsumāciju, t.i. dzert ar klientiem dzērienus, dejot privātās dejas vai pat piedāvāt viņiem excort servisu, tas ir atkarīgs no vietas. Daži tādi bāri sludinājumos piedāvā bārmenes vai oficiantes darbu, bet kad atnāc uz pārrunām, tad saka, ka šīs vakances pašlaik iz aizņemtas, vai nevēlaties tikmēr pastrādāt uz konsumācijas.