www.sudzibas.lv SIA, Dentra Slikts serviss

SIA, Dentra - Slikts serviss

Atnācu uz vizīti uz klīnku SIA, Dentra pie ārsta Dr. Olga Beļaeva, 11.07.2017 datumā. Pirms ārsts saka strādāt pienāca un saka izņemt manu telefonu no rokām - teica ka nav atlauts sēdēt ar telefonu. Paskaidroju ka es vienmēr turu rokās telefonu lai kaut ko saspiest rokās un neraustīties kad ārsts urbj zobu - vienojamies ka izslegšu to- izslēdzu.
Jau bija neapmierināta, saka jautat kas sāp, teicu ka neko - jāskatās, ir caurumi. Pacēlas no krēsla - teica ka mums neveidojās saikne un uz tā pamata viņa atsakās mani pieņemt.
SIA, Dentra administrātore arī atteica iedot atbildīgas personas vārdu un uzvārdu. Esmu šokā ka vispar kaut kas tāds var notikt.

Papildināts Esmušoka 11.07.2017

Dentra zobarstniecība

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.12.2017

Labvakar.
Vakar esmu uzrakstījusi sūdzību uz SIA, Dentra. Pēc dienas ar mani sazinajas šis kompānijas vadība un atvainojas par šo situāciju.
Uzņēmumam pretenziju nav.

Ar cieņu

E

Esmušoka, labāk būt šokai nevis beigtai. Ja jau nevari normāli komunicēt ar ārstu, kurš gatavojas rakņāties pa tavu muti, labāk šokojies tālāk, citādi var palikt bez zobiem.

E Esmušoka 13.07.2017

Nu tas jau ir pretlikumīgi! Protams labāk tā, nekā viņa uz maniem zobiem savu slikto garastāvokli izpaustu! Bet tas nav normāla attieksme no ārsta - psihot, sarkastiski runāt ar pacientu!
Kas ir labi - ka nākamajā dienā man uzzvanīja Dentra klīnikas vadība un atvainojās.