www.sudzibas.lv SIA Dencels | Deniss Borisovs Objektu veikšana pavirša, melošana, termiņu neievērošana, darbinieku algu nemaksāsana

SIA Dencels | Deniss Borisovs - Objektu veikšana pavirša, melošana, termiņu neievērošana, darbinieku algu nemaksāsana

Objekti netiek veikti noteiktajos datumos.
Darbs tiek veikts pavirši, jo darbinieki ir alkoholiķi un bailes atstāt bez uzraudzības teritoriju. Darbinieki mainās kā zeķes, jo algu kavē šis priekšnieks Deniss.
Katru dienu stāsta jaunas pasakas.

Z

A arturais 04.06.2017

Pilnīgi piekrītu Jums. Mana sadarbība ar šo cilvēku Denissu Borisovu un firmu Dencels arī bij pavisam nepatīkamā un neveiksmīga

U Uģis Millers 04.06.2017

Esmu uzņēmējs, paziņu paziņas ieteica šo cilvēku bruģēšanas darbus- es nesaskāries ar bruģēšanu dzīvē, spētu kvalitātīvāk uzlikt bruģi nekà viņš.. tas ko sola ir 100% pretējs viņa sacītajam..
Nevis taisna plakne sanāca, bet gan amerikāņu kalniņi un noveļot vainu uz to ka grants slikta, ko pats atvedis.. bez jēdzīgi izmesta nauda.. labi kad komercteritoriju neuzticēju - Deniss Borisovs /-am

Den91 05.06.2017

ajajaj duplikatus taisam

J Jūrmalas gatve 07.06.2017

Brīnums, kad kāds cilvēks vispār ar Tevīm ielaižās, zagli un meli.

J Jūrmalas gatve 07.06.2017

Pašam Denisam- nav vārdu.
Deniss Borisovs- Tavs darbs ir nulles vērts.
Kvalitāte nulle, ātrums nulle, solījumi nulle, Deniss nulle.
Atbrauc ar traktoru vēl apaļš muļķis, kurš filozofē, kā nopļaut zemi..
SIA DENCELS neieteiktu nevienam sadarboties ar šo krāpnieku, naudas izspiedēju, katru nedēļu prasa avansus un pārādos līdz ausim.
Un kā- Finanšu Konsultants varu pateikt, kad šim cilvēkam ir daudz parādu, ne cilvēku, bet arī līzinga pienākumus nepilda.

Nesmìdiniet tautu...
Jùs "finanšu kons".
Pĺaujat zemi?
Ne zàli?!
P.s.var redzèt,ka šeit ir viena cilvèka analfabèta murgi,negramatiski sarakstìti.
Laikam atlaists no darba!

R Raivo Ķemba 08.06.2017

Deniss Borisovs paņēma avansu un aizbēga.
Tāds ir šis stāsta sākums un beigas.
+ dzirdētais kad pašam nav instrumentu un no klientiem paņem un neatliek vietā. Zaglis jau acīs redzams.

G gatis99 11.06.2017

Nezinu vai tas ir tas pats Deniss (ar telefona numur 28676773), taču, pēc atsauksmēm izklausās ļoti atbilstoši. Uzlika bruģi un kāpnes (no bruģa) ar pamatīgiem defektiem. Nu jau mēnesi vairāk gaidu, kad atbrauks salabot "haltūras" - sola no dienas uz dienu, bet ir jau skaidrs, ka būs vien jāmeklē kāds kārtīgāks darba veicējs, jo šis jau naudu dabūja un nekas cits vairs viņu neinteresē.

G Grūbas putra 21.06.2017

Ieraksti viņa vārdu uzvārdu google un lūk ir pirmā bilde kura izlec uz šo vaicājumu

A Arvis2017 13.06.2017

Pēc bildes gandrīz līdzīgs.
Šobrīd šim Denisam numurs ir : 28332163
Itkā Militārais Policists un izmanto savu darba statusu, lai piesavinātu no cilvēkiem naudu.
Deniss Borisovs aptuveni 185-190 cm, vidējas miesas būves, īsi mati.
Man arī uzlika bruģi un kāpnes, kāpnes jau sēžas zemē iekšā. Pamati nulle.

R Roberts Zvejnieks 13.06.2017

Šis ir Deniss Borisovs / -a darbinieks/traktorists
Bildē - Didzis Veinbergs sūdzības par viņu arī.
SIA DENCELS lielāki krāpnieki.
Itkā traktorists, bet darbu veic pavirši.
Viņa filozofēšana un uz savu galvu izlemtie gājieni, izmaksāja 1000+ EIRO papildarbu.
Strādā ar zaļu traktoru.
Redzēts bieži Jūrmalā, nesaprotu kādā veidā..

Ogrenietis 211 17.03.2018

Es šito puis zin kaz to rakst.
Valters Puzo kopà ar viņ spèlèj basìti Pļavnieku records (Olybet)
Viņš atriebjas jo viņ izmet par to ka nestràdàt.
Baigais sliņķis esot grib tik naud par baltu velt.
Man valters sak ka šito viss sarakstìja Kristaps Sooàrs.
Lai slikt darìt.

G Grūbas putra 18.06.2017

Šis jau pēc bruģēta ja ne mazām neizskatas

A arturais 19.06.2017

Cik zīnams, Deniss Borisovs tiešam esot no Militārās Policijas un arī pamanīju ka diezgan nekaunīgi izmanto to darba statusu savā labā. Viņam vienmēr bija divi tel. numuri, viens no tam: 28332163 , otrs: 22426656

Labdien!
Meklèjot labiekàrtošanas darbu veicèjus uzdùros uz ieteikumiem un sùdzìbàm.
Mùsu uzñèmums B/N "Kurši",gan var ieteikt šo firmu.Sia"Dencels".
Perfekti paveikts darbs un laikà.
Var redzèt ,ka stràdà patiesi zinoši cilvèki.
Gaidàm sadarbìbu arì vasarà.
Ar cieņu Valdes loc.Arnis Zašçerinskis.

Kkk

O Ogrenietis211 17.03.2018

Es šito puis zin kas to rakst sùdzìb.
spèlej kopà ar viņ basìti.
Pļavnieku records Olybet.
Viņš atriebjas jo viņ izmet pa to ka nestràdàt.
Baigais slinkis esot grib tik naud par balt velt.
Man sak ka sito viss sarakstìja Kristaps Sooàrs.
Lai slikt darìt.

V Valters Puzo 08.10.2018

Iemetu google paskatīties, ko atrod ar manu vārdu uzvārdu (Valters Puzo) un atradu šo komentāru...
Ogrenietis211:
Pirmkārt, es neko nezinu par SIA Dencels un Deniss Borisov,
Otrkārt, nekad neesmu spēlējis komandā "Pļavnieku records".
Treškārt, nepazīstu Kristaps Sooàrs

Tā kā nebrūķē muti un neliec aplamu informāciju savos komentāros.

Valters