SIA Credit Inkasso sudziba Nr.2 - Sasutums

Esmu sasutusi par SIA Credit Inkasso firmas darbinieku attieksmi pret cilvekiem,kas ir vinu paradnieku sarakstos.Vai tad sie cilveki nav cilveki?Manu sasutumu radija jau labu laiku notikusais,ko es mineju sava pirmaja sudziba.Vakar man zvanija si pati Svetlana,saka man parmest to,ka man citi maksajumi ir primarie,ka piem.skola,ka es tacu stradajot un no cilvekiem,ar kuriem stradaju ari pieprasu to,lai vini izpilditu savus pienakumus.Savus veicamos darba pienakumus es neminesu.Bet si Svetlana man parmet to,ka manos amata pienakumos jabut prasigai pret klientiem,ar kuriem stradaju.Kadas vinai ir tiesibas man vispar ko parmest?Tad vel draudeja ar to,ka zvanis manai darbavietai un visu par manim pastastisot,ka ari mani sagaidot briesmigi tiesas darbi,ka pec tam dabusu visu savu algu viniem maksat.Tas viss tika nevis pateikts,bet nepieklajiga toni klausule ieblauts.Kad pateicu,ka es sarunu ierakstu un versisos ar so ierakstu(sarunu patiesiba neierakstiju) PTAC,vinai tas bija vienalga.Tonis gan palika nedaudz klusaks,bet rupjiba saglabajas-vairak man nelava pateikt ne vienu vardu,partrauca mani pusvarda,nobera savu sakamo,ka esmu tada un sitada un rupji nometa klausuli,nelaujot man neko pateikt.Vai tad uznemumam nerup,ka vinu uznemuma strada tik nepieklajigi darbinieki,kas nezin savus pienakumus un pat to,ka sabiedriba vajadzetu ieverot vismaz minimalas etikas normas un pieklajibu?

Z

Z Zebiekste 05.03.2013

...

R rokucis 02.07.2013

man tā pati ķēpa ar kredit inkasso... Tiek pārmests ka redz noteikti samaksā to ko gribu, ko man var atnākt un uzreiz atslēgt - I-netu, TV, Telefonu, gāzi, elektrību un tamlīdzīgi. Kā vi'na var skaitīt naudu manā makā un sievas makā teboļeje!!! [slēpt]@ Dievs mans liecinieks, ka mana vaina ir iekš to ka paņēmu kredītu, bet ne jau visi var 100% pateikt kad saslims un paliks bez darba. Reāli tā nauda ar bija vajadzīga, ņēmu nejau tapēc ka varēju dabūt... Es domāju vērstie pTAC jo citu variantu neredzu...
Lai Dievs stāv klāt maniem bēdu brāļiem un māsām!

P.S. "jā, un klausuli beigās ar nometa...šķiet ka viņa par savu naudu, ko man aizdevusi, kapājās..."

L Lepnā Lavīze 02.07.2013

Lai iet dēt. Viņi pārkāpj Ārpustiesas parādu piedziņas likuma pantu par privātās dzīves neaizskaramību. Un ne viņiem spriest par viņiem svešas personas tēriņiem. Kredīta pamatsumma jāatdod, tas gan... Bet - ne viņiem. Tam, pie kā ņēmāt.
Par to uzņēmuma reputāciju. Lasīju, ka viņi tiek noformēti kā pašnodarbinātie un ir noteikta summa, kas mēnesī jāatgūst. Tāpēc viņi plēš pakaļu ar jebkurām metodēm. Tos draudus nevajag ņemt vērā, viņi iebaida, tāda viņu taktika un mērķis.

R rokucis 02.07.2013

...jebkurā gadījumā es painteresēšos pie kompetentām personā ala juristiem, un arī apjautāšos pTACam. Likumā rakstīts: "Tev ir tiesības zināt savas tiesības."

Z Zebiekste 02.07.2013

Es jau biju sudzejusies PTAC.Rezultata man ta Svetlana vairs nezvanas.Pec tam pazvanija kada sieviete, kas runaja loti korekti un ar lielu pieklajibu.Summu kuru vajadzeja samaksat es samaksaju.Bet tiesam negods, ka tada firma pat ja skaitas ka pasnodarbinata, strada tadi cilveki ka ta Svetlana, kuru nemaz nedrigst pielaist darbam ar cilvekiem.

R rokucis 02.07.2013

... es iesākumā uzrakstiju viņiem pašiem. Tā teikt subordinācijas ievērošanai... Ja pa labam nevēlēsies sarunāt, tad PTAC saņems manu iesniegumu. Tā minēju vēstulē...

Z Zebiekste 04.07.2013

Manu iesniegumu PTAC jau sanema.Pec ta ari ta Svetlana tika nomainita un man zvanija cita, kura ne reizi nedraudeja ne ar ko tadu, pec ka man rastos iespaids, ka vina parkapj savas pilnvaras un es, tiklidz ka vareju ta samaksaju visu prasito summu.