SIA Credit Inkasso - Nelikumiga riciba

Labdien.Velos pasudzeties par paradu piedzinas kompaniju SIA "Credit Inkasso".Kadu laiku atpakal biju aiznemusies naudu no vienas atro kreditu kompanijas.Diemzel,uzsakot macibas,nevareju so kreditu atdot tapec mana parada piedzinas lieta tika atdota SIA "Credit Inkasso"paradu piedzinas kompanijai,kura man saka nepartraukti zvanities.(kaut kada Svetlana),prasot kad es samaksasu paradu.Mila miera labad paskaidroju,ka esmu studente un man sobrid nav brivu finansialo lidzeklu.Visu laiku tika noteikti termini,kuru laika man si firmas darbiniece zvanija loti biezi.Tas jau saka klut apgrutinosi un traucejosi,tapec pateicu,ka brivu lidzeklu man nav.Uz to man apgalvoja,ka vina esot noskaidrojusi,ka es sava darba vieta veljoprojam stradajot un algu es esot sanemusi.Pec tam tika izteikti draudi par to,ka mana lieta tiks sagatavota un nodota tiesai.Klausule tika nekulturali nomesta atstajot mani pusvarda.Pec divan stundam man pienaca zvans no manas darba vietas kur informeja,ka viniem zvanija un par manim interesejas no tel.Nr.kas bija sis Svetlanas tel.nr.Tapec ludzu neklusejiet par sis firmas veiktajam nelikumibam.

Z

S siiciite 19.02.2013

Zebiekste!
Nevienai parādu piedziņas kompānijai nav tiesību izteikt Jums draudus un vēl jo mazāk- meklēt Jūs caur darba vietu, tad ir pretlikumīgi, to var darīt vienīgi ar Jūsu piekrišanu. Ja viņi nevar Jūs savādāk atrast, viņi drīkst izmantot tikai to info, kura ir viņiem no kreditora, respektīvi, Jūsu, telefona numurs un adrese. Negaidiet, ejiet uz PTAC, uzrakstiet sūdzību. Esmu tādās pašās nepatikšanās ar šo izspiedēju firmu, saprotu Jūsu izjūtas, bet ticiet man, viņi to dara, jo grib panākt, lai Jūs salūztu un maksātu.Nepakļaujieties psiholoģiski iespaidot sevi, bet prom uz PTAC! Lai veicas! Un vēl- nevienam, arī Jūsu darba devējam nav tiesību Jums kaut ko pārmest, jo ikviens no mums var nokļūt tādā pašā situācijā, bez tam tikpat labi Jūs varat iesūdzēt tiesā kreditorus, ka viņi ar savām reklāmām pamudināja Jūs ņemt kredītu, tādā veidā pasliktinot Jūsu finansiālo situāciju.

Y YoYo 19.02.2013

Citāts:"viņi to dara, jo grib panākt, lai Jūs salūztu un maksātu."
Nu vienkārši ģeniāli ... vai kredīts tiek ņemts ar domu to neatmaksāt????
Parāds ir parāds, tas ir jāatmaksā!
Ar Svetlanu var savādāk un vienkāršāk cīnīties!
Kā viņa zvana pabrīdiniet, ka saruna tiek ierakstīta... redzēsi uzreiz nolaidīsies uz zemes!

Z Zebiekste 19.02.2013

Es kreditu panemu jo man vajadzeja steidzami naudu un nebija planots nemaksat.Bet situacija tada, kada ta ir.Neesmu atro kreditu piekriteja, bet uzskatu, ka tad ja tiesam loti naudu vajag un steidzami tad vnk.nav citas izveles.

Z Zebiekste 19.02.2013

Bez tam darba devejs jau neko neparmeta, bet gan pateica, ka tada esot zvanijusi.

L linda777 20.02.2013

Tas jau vel maigi, man bij ta ka draudeja pa telefonu ka neaizmirstu ka man ir berns, ari draudu zimites tika liktas dzivokla durvis...tiesa tas bija labu laiku atpakal un cita firma...

Y YoYo 20.02.2013

Bet Zebiekste ja tu ņem šo kredītu, tad nopietni vajag izvērtēt vai nav kādi alternatīvi varianti (draugi/paziņas vai tas pats darba devējs varbūt var izlīdzēt).
Taču ja reiz tomēr paņēmi, tad uzreiz vajadzeja apsvērt visus variantus, kā no ātrā krītiņa ātrāk tikt vaļā nevis laist visu pašplūsmā! Tā ir viņu maize kavētāji un jo vairāk kavē, jo dziļāk tai purvā grimsti!
Tagad pati redzi pie kā esi nonākusi šo 100-200Ls dēļ. Neliek mieru, tas vēl mazākais, bet tas atdodamais cipars noteikti jau ir nereāls (droši vien).
Nebeidzu brīnīties cik cilvēki ir vieglprātīgi... paši sataisa problēmas un pēc tam raud, ka citi ir sliktie!
Protams Svetlanas uzbāzību nosodu, bet tas nemaina lietas būtību...

S Sub 20.02.2013

Presē tādēļ arī ir tik daudz negāciju par ātro kredītu devējiem, jo ātrie kredīti tiek izsniegti pa labi un kreisi neizvērtējot cilvēka iespējas atmaksāt un studenti kāreiz ir riska kategorijā, jo finanšu trūkuma dēļ nevienmēr pieņem objektīvus un pārdomātus lēmumus. Reklāmas, kas padara ātro kredītu par kaut ko vienkāršu un bezsāpīgu kā reiz veicina šos nepārdomātos lēmumus saņemt ātru naudu. Bet diemžēl raksta autors ir uzķēries uz ātro kredītdevēja āķa un viņi kopā ar parādu piedzinējiem centīsies izsūkt no šī cilvēka maksimāli daudz viņu regulāri terorizējot. Bet ir viens, bet ko var izmantot šajā situācijā. Reāla līguma faktiski ar kreditoru nav, ir tikai bankas pārskaitījums. Tādēļ, mans piedāvājums ir aizskaitīt KREDITORAM atpakaļ tieši to naudas summu, kas ir ienākusi bankas kontā ar norādi „Kļūdaini ieskaitītas naudas atgriešana”, un tālāk visi viņu procenti un parāda atgūšanas izdevumi var iet skriet. Pamatsumma ir atmaksāta un, ja pat viņi par saviem procentiem tevi iesūdzēs tiesā visticamāk tiesa būs pēc gadiem 5, kā arī ir ļoti liels % tam, ka tiesa viņu prasību noraidīs, jo pamatsumma ir nomaksāta. Šo faktoru viņi lieliski apzinās tāpēc arī cenšās terorizēt zvanot, Man arī ir viens vecs parāds, ko es uzskatu par nepamatotu, šad tad kāda parādu piedzinēju kompānija man pazvana (viņas jau ir mainījušās reizes 5), bet lielākoties viņi jūtas nelaimīgi, ka ir man piezvanījuši ))))

Z Zebiekste 20.02.2013

YoYo ka jau rakstiju-es kreditu panemu tikai tapec, ka vajadzeja un citas iespejas nebija.Nevajag tapec par to moralizet.Es neesmu no tam, kas naudu nem tikai tapec, ka var panemt, nerekinot vai vares atdot.Tas, ka citi nem ne isti aiz vajadzibas...nevajag to attiecinat uz visiem jo ne visi ta dara.Un seit nav runa par parada neatdosanu, bet gan pretlikumigo uzbazibu un ko vel sada situacija darit?Par atmaksu-esmu ar mieru atmaksat pat ar vinu procentiem, tikai ne pa tadam dalam kadas vini man uzlika.

S Sub 20.02.2013

Bet ir viens, bet ko var izmantot šajā situācijā. Reāla līguma faktiski ar kreditoru nav, ir tikai bankas pārskaitījums. Tādēļ, mans piedāvājums ir aizskaitīt Kreditoram!!! atpakaļ tieši to naudas summu, kas ir ienākusi bankas kontā ar norādi „Kļūdaini ieskaitītas naudas atgriešana”, un tālāk visi viņu procenti un parāda atgūšanas izdevumi var iet skriet. Pamatsumma ir atmaksāta un, ja pat viņi par saviem procentiem tevi iesūdzēs tiesā visticamāk tiesa būs pēc gadiem 5, kā arī ir ļoti liels % tam, ka tiesa viņu prasību noraidīs, jo pamatsumma ir nomaksāta. Šo faktoru viņi lieliski apzinās tāpēc arī cenšās terorizēt zvanot,

Likumsargs 20.02.2013

Lai arī kādā situācijā būtu parādnieks, nevienam piedzinējam nav tiesības ignorēt likumu, ko viņi paši ir izstrādājuši!
Ārpustiesas parādu atgūšanas likumā ir skaidri uzrakstīts kā un cik bieži piedzinējs drīkst kontaktēties ar parādnieku. Tāpat šajā likumā ir rakstīts, ka piedzinējam nav tiesību informēt trešās personas par parādnieku, nav tiesības apmeklēt parādnieku mājās, darba vietā bez paša parādnieka piekrišanas.
Nevajag visus parādniekus vērtēt vienādi, jo situācijas ir dažādas un cilvēki arī ir dažādi.
Es jau kādreiz ieteicu, ka visiem piedzinējiem būtu jāapmeklē speciāli psiholoģijas kursi. Cik man nācies saskarties ar šiem piedzinējiem, tad viņi jebkuru parādnieku uzskata par noziedzinieku, tas arī nav pareizi!
Tāpat esam ieteikuši izstrādāt likumdošanas līmenī arī kreditora atbildību. Tāpēc, ka uz šodienu jebkura atbildība ir tikai parādniekam, bet kreditors neatbild par izsniegtajiem kredītiem un turklāt vēl gūst no tā visa ļoti labu peļņu!

YoYo!
Ne vienmēr ir iespēja palūgt draugiem, jo tādi īsti draugi cilvēkam ir ļoti maz, vai nav vispār! Nekur jau nav teikts, ka draugam ar nav problēmu.
Turklāt ir tāds teiciens "Gribi pazaudēt draugu, aizņemies no viņa naudu".

Y YoYo 20.02.2013

To Likumsargs:
Piekrītu, par draugiem bet labi draugi noteikti palīdzēs, protams ja būs tāda iespēja.
Tomēr kā jau teicu, ja strādā nu tad var mēģināt rast kādu risinājumu ar darba devēju, ja protams tas nav kaut kāds gigakoncerns tipa Maxima, Rimi vai Drogas, kur tādas lietas notiek centralizēti un nav iespējams ar priekšnieku "vienkārši sarunāt".
Es neesmu arī pret šiem kredītiem kā tādiem, jo dzīve rodas visādas situācijas un ir labi, ja šāda iespēja kaut ko ātri atrisināt pastāv.

Z Zebiekste 21.02.2013

Nenosauksu savu darba devej firmas nosaukumu, bet tas ka reiz ir tas, ko Yoyo nosauca par gigakoncernu(nav ne rimi, ne maxima)un, diemzel mani draugi pasi mokas ar paradu atmaksam un naudas, ko aizdot viniem nav.Esmu studente un man tuvs gimenes loceklis pazaudeja darbu, tadel uz gimeni ceret ari nebija un nav jegas.Variants par pamatsummas ieskaitisanu nevis inkaso firmai, bet kreditoram man liekas labs.Jo rakstiska, ar manu parakstu apstiprinata papira par to, ka viniem esmu prasijusi kreditu(pieprasijuma veidlapa tika aizpildita caur internetu)viniem nav.Ka ari noslegta aizdevuma liguma viniem nav.Tadejadi ieskaitot pamatsummu varetu gut mieru no ta parada.

Likumsargs 25.02.2013

Ieskaitot pamatsummu jūs no parāda vaļā netiksiet, jo jāmaksā arī procenti.
Tas, ka Jūs sakat, ka viņiem nav līguma ar Jūsu parakstu, bet dotajā gadījumā tas arī nav vajadzīgs jo esat līgumu parakstījusi elektroniski ar bankas starpniecību un šādi noformētiem līgumiem arī ir juridisks spēks.
Kā labāk rīkoties? Palasiet šeit manus komentārus un sapratīsiet kā rīkoties. Lai būtu vieglāka domāšana varu pateikt, ka Latvijā nav likuma, kas liktu parādniekam maksāt piedzinējam visas summas, ko kreditors prasa!

C CEBEP 10.08.2013

Когда вы сами деньги одалживаете, что хотите услышать от должника, когда обещанный срок прошёл? В долговых отношениях становится понятным принцип - Поступай с другими так, как хочешь, что бы поступали с тобой.

Так и не понял, какой закон нарушила фирма своими действиями.
Зато очевидно, что Zebiekste нарушает всё, что только возможно и ещё жалуется. Повезло, что сейчас за долги в долговую яму не сажают или розгами не бьют.

Дети, запомните, кредитора не интересует, почему вы НЕ можете вернуть долг. Его интересует чёткий план ваших действий и ваши предложения по возвращению долга.

M mimo 10.08.2013

Вернуть розги? Как вариант)
А вообще правда.Кредитов не брала. Но соглашусь. Долг платежом красен. Более того, есть много умников, которые ещё и подучивают, как обмануть кредитные учреждения.
Лично мне кажется, что с ними всегда можно договориться. Если же злонамеренно не платить и избегать ответственности, тогда и получаются такие ситуации. Представляю, как эти должники поступили бы с частным лицом. Да уж.

V Vikusenjka 31.05.2016

Uz Credit Inkasso, vienu darbi darbinieci.
Ļoti slikta attieksme pret klientiem, pastāvīgi draudēja, un nedod neko paskaidrot.