SIA Coffee time - Krāpšana

Vēlos brīdināt citus par uzņēmumu coffee time.
Februārī iegādājos tur kafijas automātu un tā kā izrādījās ka šis veikals nav oficiālais nivona tirgotājs un tā pārdotajiem kafijas automātiem nav garantijas Latvijā nolēmu to atgriezt, kā to paredz ptac 14 dienu laikā. Iekārtu nodevu andrim kalvānam, kas ir šī uzņēmuma īpašnieks. Uz ieģādes dokumenta tika uzrakstīts ka iekārta ir nodota atpakaļ un ir saņemta un kalvāna kunga paraksts uz tās.
Vienojāmies, ka dažu dienu laikā saņemšu atpakaļ naudu, bet tā arī viss pazuda ar galiem. Vairs neatbild uz zvaniem, ne epastiem. Kopš nodošanas dienas ir pagājušas 46 dienas!

Vērsos ptac un ja tas Nepalīdzēs došos uz tiesu. Lūdzu uzmanieties no negodprātīgiem komersantiem un krāpniekiem.

A

Komentāri (2)

S SIA Coffee Time 10.05.2024

Labdien!
Atbildot uz Jūsu nepatieso sūdzību, vēlos informēt, ka konfliktsituācija nav radusies starp pārdevēju un patērātāju, bet ir radusies starp SIA Coffee Time un SIA KOROSO, kurš ir oficiālais NIVONA izplatītājs Latvijā ar kuru nevēlamies sadarboties, jo esam raduši iespēju preci iegādāties lētāk un lētāk to izplatīt.
Sūdzībā norādīts, ka preci iegādājusies privātpersona, kas neatbilst patiesībai, jo šo kontrolpirkumu veica SIA KOROSO pārstāvis Ansis Kančs, kurš vēlējās uzzināt, kur tiek iegādāti mūsu NIVONA kafijas automāti.
Runājot par kafijas automātu garantiju-pēc Latvijas likumdošanas to nodrošina pārdevējs. Vēlos norādīt, lai pārdevējs nodrošinātu garantiju nav nepieciešams līgums ar oficiālo izplatītāju. SIA Coffee Time pastāvēšanas laikā nav bijis neviens gadījums, kurā netiktu nodrošināta kafijas automātu pēc pārdošanas garantija.
SIA Coffee Time nav saņēmis nevienu e-pasta vēstuli no formālā pircēja, komunikācija notiek tikai ar SIA KOROSO pārstāvi Ansi Kanču.
Iegādātā prece tika piegādāta nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas.
Tā kā nespējam vienoties par abpusēji pieņemu risinājumu, turpmāk šo jautājumu risināsim iesaistot Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC) vai ar tiesas starpniecību, kuru pieņemtais lēmums būs mums saistošs.
Ar cieņu,
Coffee Time

A A.K 13.05.2024

Sveiciens,

Prieks, ka esiet parādījies un esiet sasniedzams.
Ar lielāko prieku risināsim šo jautājumu ar PTAC un ja nepieciešams arī ar citu instanču palīdzību.
Tiesa, ja atmiņa mani neviļ ne vienu vien reizi solījāt atmaksāt naudu par kafijas aparātu kuru pieņēmāt atpakaļ un arī parakstījāties uz pārdošanas pavadzīmes, ka pieņemiet to atpakaļ. Tas notika 08.03.2024 un bez jebkādām diskusijām Jūsu pienākums bija veikt naudas apmaksu 14 dienu laikā uz kontu pircējam, kā to nosaka regulējums. Precizējot vēl dažus faktus - pircējs ir privātpersona, kas man ir radniecīga un palūdza šo jautājumu nokārtot un nekas mani neierobežo to veikt. Jūs preci paņēmāt atpakaļ, bet nepildiet savas tālākās saistības.

Par pārējām lietām, kas saistītas ar Jūsu pieņemtajām apstākļu interpretācijām un pieņēmumiem man komentāru nebūs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes