www.sudzibas.lv SIA "Clean R" neizpildīts pasūtījums, slikts serviss

AtrisinātaSIA "Clean R" - neizpildīts pasūtījums, slikts serviss

Jau 2020.gada maijā telefoniski un pa epastu vienojos, ka man kā fiziskai personai tiks sniegts pakalpojums - atkritumu savākšana un izvešana no nekustamā īpašuma Rītausmas, Inčukalna novads, Inčukalna pagasts. 26.05.2020. samaksāju rēķinu Nr.CLP007126 kopā 1989 EUR, bet izrādījās, ka konteiners nav izvests (iepriekš strādnieki solīja, ka to drīz izvedīs). Sazvanīju darbu vadītāju Vadimu Babiču jau pēc mēneša, kurš solīja šo problēmu risināt, bet šodien vēl konteiners stāv uz manas zemes pilns ar atkritumiem. Zvanīju uz klientu tālruni, tur runā par kaut kādu rindas kārtību, prasa līguma Nr., kura nav.

Papildināts Edmunds Kance 03.07.2020

Vēlos vērst uzmanību, ka Clean R ir liels uzņēmums, kurš slēdz līgumus ar pašvaldībām. Kāpēc viņi var kavēt savas saistības, bet fizisku personu uzreiz soda, ja nesamaksā laikā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Edmunds Kance 17.07.2020

Pēc atkārtotas sazvanīšanās konteiners ir aizvests. Problēma atrisināta, pretenzijas vairs nav.

V vitols 03.07.2020

Tā nevar būt, šitik liela firma nešmaucās.