www.sudzibas.lv SIA Chili Pica Apkalpošana, kvalitāte

SIA Chili Pica - Apkalpošana, kvalitāte

Chili pica nekad ne ar ko labu nav izcēlusies.
(Lēna apkalpošana, augstākas cenas, bet sarukušas porcijas, neapmācīts personāls...)

Vakardien pasūtīju soļanku, jo bijām pārsaluši un steigšu sdevāmies ieēst kko siltu. Gaidīju 1 h un 10 min. Pa šo stundu apkalpotāja teica, ka tūliņ būs, tad atvainojās un teica, ka jaunais pavārs uztesījis šampinjonu zupu, neviss soļanku, bet, ka tūliņ pārtaisīs (?) un beigu beigās, kad cēlos, lai ietu prom man atnesa AUKSTU soļanku.
Kad teicu, ka neēdīšu un nemaksāšu par aukstu soļanku, tad man piedāvāja atsildīt (!), un, ka es nevaru nemaksāt, jo ir jau iesists čekā. WTF?
Tā Čili pica apmāca savu personālu? Nosolos vairs nekad un arī pastāstu draugiem..

V Vasja 10.08.2011

A man vispār bija vel jautrāk. Pasūtijām dažādas zupas un otro: kas pankūkas, kas mazo picu. Pirmo atnesa picu...tātad zupa ir jāēd pēc picas :)

E es 10.08.2011

Kurā no Čili picām Tu biji?

Kā kur????
CAN CAN purvčikā :)
Sorry sajaucām ar Chilli !

T ToLaura 10.08.2011

Mazāk dzert vajag!

I Ilze 10.08.2011

Kā Jūs vispār varat ēst tās plānās picas? Tie taču ir tikai švaki īsto picu atdarinājumi. Man žēl to cilvēku, kas iet tur ēst... Iesaku ļoti uzmanīgi izvēlēties vietas, kur ēdat.

L Laura 10.08.2011

Autore nesajauca KKādu purčiku, bet bija Čili pie Brīvības pieminekļa blakus Melnajam kaķim.

A Andis 10.08.2011

Un vēl Čilli pica grauzdiņus cep vecā palmu eļļā!

L Laurai 10.08.2011

Un pica bija pagatavota no melnā kaķa izkārnījumiem!

L Laura 10.08.2011

Laikam Čili algo darbinieku, kurš raksta - "CAN CAN purvčikā :)
Sorry sajaucām ar Chilli !" : "Dzert vajag mazāk" vai "Melnā kaķa izkārnījumi"

Sāk palikt aizvien bēdīgāk un bēdīgāk. Cerams, ka vismaz šim darbiniekam ir kkas iemācīts - kā gānīties.

G Gardeedis 16.08.2011

Pati sliktākā čilli pica ir Dominā, neko sliktāku neesmu ēdusi un dzērusi, vienmēr kkas trūkst un ilgi jāgaida, bet tās aitas kustās tā itkā nāvei parādā būtu!
Sliktākais personāls ko esmu redzējusi un apkalpošana slikta.

R Rubenis 16.08.2011

Sliktākā Čili pica ir Bērnu pasaulē!!!

V Vasja 16.08.2011

Nabaga Laura, augusta vidū "pārsalusi", ziemā droši vien aukstu zupu prasisi?