www.sudzibas.lv Sia "Celtne" Būvniecības kavalitāte

Sia "Celtne" - Būvniecības kavalitāte

Apdrošināšanas firma pēc negadījuma piedāvāja savus celtniekus, mēs piekritām ar domu, kad ātri viss tiks sataisīts. Iedalīja mums būvfirmu SIA"Celtne" no Salaspils. Situācija tāda, kad celtnieki strādā, ceļ un pat nejautā, ko kā vajag, vai gribam. Atrunājas tikai ar to kad jāuzceļ tā kā bija pirms negadījuma. Ko firma pati protams nav fiksējusi. Logs ielikts dīvainā augstumā. Visas būvniecības gaitā, bija sajūta, kad cilvēki paši nezina, ko darīt, kā darīt, jo visi ir kaut kādi salasīti pa kaktiem, ka tik pa lēto. Beigās nācās visu būvniecību apstādināt, jo tas rezultāts, kas bija iegūts bija šausmīgs, viss šķībs, greizs, tvaika izolācija sagriezta utt. Nācās saukt savu ekspertu, kas spētu novērtēt vai ēka atbilsts celtniecības normām utt. un tikai tad galvenais vadītājs attopas, kad nu jā nav īsti lāgā, nu tad viņi labos un tā. Kas iepriekš to paši neredz. Tagad arī, nedēļu nav neviena strādnieka, viss stāv, neviens nezvana nesaka, kāpēc nav neviena celtnieka. Īsts kaktu kantoris un ar šo firmu labāk nesadarboties!