www.sudzibas.lv SIA "CDzP" par dabiniekiem

SIA "CDzP" - par dabiniekiem

Vai Beikmaņa k-gam nav ienācis prātā izvērtēt savus darbiniekus, to atbilstību attiecīgajam darbam. Pieredze rāda, ka neprot, jo Siguldā esošie cēsu apsaimniekotāju santehniķi neprot ne runāt ar cilvēkiem (kuri maksā ar apsaimniekošanas maksu, kurā ir ietvertas arī viņu algas), ne arī padarīt savu darbu.
Spilgta pieredze- sarunāta tikšanās arcēsu apsaimniekotāju santehniķiem pirmajā dienā plkst. 17.00, gaidam nav, zvani ik pa 10-15 minūtēm nav. ieradās plkst. 23.00. sarunājam, ka runāto darbu paveiks rīt, jo tagad vairs nevarot paspēt. santehniķiem jāierodas 12.00- nav. zvanam, gaidam- nekā. izsaucam citu santehniķi, kas sataisa visu. ierodas beidzot arī tie plkst. 19.00, kas solījās jau divas dienas. Protams darbi jau bija pabeigti. Lūdzam, lai palaiž apkuri. Izdara. piestāda mistisku rēķinu un pēc tam vēl piedraud cietumā ielikt. Pēc rēķina parakstīšanas- piedraud vēlreiz. Šoreiz tikai par apkures atslēgšanu. Vai tiešām ir jāstrādā tādiem cilvēkiem, kuriem tas darbs riebjas. Pie pašreizējās situācijas es domāju, ka ir tādi cilvēki, kam patīk šis darbs.

G

L Laima 19.10.2009

man arī ir tik pat slikta pieredze, kas attiecās uz šiem apsaimniekotājkiem.

1 11111 28.06.2013

Iedomīgs kantoris, darās un šiverērjās kā vien vēlās, un uz iedzīvotājiem nospļaujas.