www.sudzibas.lv SIA "CB" Krāpniecība

SIA "CB" - Krāpniecība

Nekad nesaistieties ar "Cēsu Būvnieku" ( CB ) Par darbu jebkurā brīdī var nesamaksāt, jo tas ir viņu stils.Krāpšana, solījumu nepildīšana, neatbildēšana uz telefonu zvaniem, melošana, blefošana, apakšuzņēmēju un strādnieku "uzmešana" - parasta prakse. Vieni no "tirgus līderiem"šajā jomā .Siņelobovi un Kārkliņš- no tiem pa gabalu.

C

H Hugo 07.03.2011

Katrā darba līgumā ir atrunāts par darba samaksu. No kāda līdz kādam datumam un cik maksās.Protams var gadīties dažādas novirzes no normas, bet parasti tās ir pārejošas. LASIET savu DARBA LĪGUMU.

S sūdzības.lvJurists 07.03.2011

šajā ekonomiskā situācijā cilvēki ir priecīgi par jebkuru darba piedāvājumu un bieži vien piekrīt strādāt bez darba līguma, vai arī ar darba līgumu, kur ir norādīt minimālais atalgojums reālā vietā.

tomēr, ir izdevīgāk nestrādāt vispār, nekā tērēt savu naudu ceļam un savu laiku un beigās nesaņemt neko. Izvērtējiet potenciālo darba devēju. Godīgs darba devējs NEKAD nepiedāvās jums strādāt bez darba līguma.

C Cesinieks 07.03.2011

Cien.Jurist un Hugo. Nebija runa par strādnieku apkrāpšanu, bet gan būvuzņēmumu( apakšuzņēmēju) apkrāpšanu.Ar visu noslēgto līgumu.Un tādu uzņēmumu ir ne viens vien.
Starp citu, būtu interesanti aptauju te sarīkot, cik īsti "upuru"šim mafiozajam veidojumam jau ir.

C Cesinieks 10.03.2011

Mums te par CB viss jau sen skaidrs.Iekrīt, kā likums tie, kam nav agrāk ar šiem CB darboņiem nav nācies saskarties.

R Ridzinieks 20.04.2011

Pilnīgi piekrītu.