www.sudzibas.lv SIA Būvrisinājumi. Krāpšana, algu nemaksāšana.

SIA Būvrisinājumi. - Krāpšana, algu nemaksāšana.

Neejiet strādāt firmā SIA Būvrisinājumi. Darba līgumu nav, nodokļus nemaksā, algas ne tik. Pirmos divus mēnešus maksā, pēc tam ir tikai solījumi, ka kaut kad nauda būs, pēc nostrādātas nedēļas iedod 20 eiro. Vadītāji tur ir Arnolds Kulba un Raimonds Kokins.

P

B Būvrisinājumi 12.03.2018

Ja visiem jāmaksā tikai par ierašanos darbā un darbu pēc kura ir par jaunu jāpērk materiāls un jāmaksā kādam citam par pārtaisīšanu, tad Latvijā jau sen visas būvfirmas būtu nobankrotejušas. Diemžēl arī būvniecība ir sfēra kur ir ļoti maz cilvēku, kas māk nobeigt objektu. Toties ir tikai tādi, kas pastāviģi klīst starp būvfirmām, kas māk tikai prasīt naudu ar domu censties atrisināt jau pirmajā nedēļā visas savas samilzušās finansiālās problēmas, jo 90% iepriekšējos objektos viņi ir "Uzmesti"!

Работяга 12.03.2018

Buvrisinajumi tik stulbu atbildi pat negaidijam sanemt... Ja jus iekartojat cilveku tad jus par vinu atbildat un jums pasiem japarupejas lai vins sanemtu to algu nevis pec laika nostradata iedot 20e.. Varu paskaidrot par visam ko jus spiesti dot darbiniekam tie 30 eriki diena tas ir nieki skatoties uz to cik jums jaieguld darbinieka.. Tatad jums ir pilnigi taisniba par bankrotesanu, jus labi iekartojaties, tos apsmaut tos apsmaukt, un varat braukt arzemes atpusties ar visiem saviem gimenem kuri var tikai dot..