www.sudzibas.lv SIA "Brikers" Neadekvāta attieksme pret privātperonu apkalpošanu

SIA "Brikers" - Neadekvāta attieksme pret privātperonu apkalpošanu

2013.gada jūnija sākumā, kā privātpersona pasūtīju SIA "Brikers" bruģi, divas paletes pelēku un divas paletes sarkanu, bruģa nosaukums PRISMA 5, kā arī tika pasūtītas apmalītes.Tika sarunāts laiks, kad var braukt pakaļ bruģim, un par cik man sava transporta nav, kur tik smagu kravu iekraut, jo vienas paletes vidējais svars ir ap 1600kg, tika noalgots vadītājs ar smago automašīnu, kurš varētu bruģa paletes nogādāt uz 35 km attālo pagasta viensētu. Ierodoties SIA "Brikers" norādītajā datumā un laikā, bija iespēja iegādāties tikai divas paletes sarkanā bruģa un apmalītes, jo sakarā ar lielo pieprasījumu, pelēkais bruģis būšot dabonams pēc nedēļas. Atkal tika norunāts laiks, kad var braukt pakaļ pelēkajam bruģim, kā arī atkal tika noalgots vadītājs ar smago automašīnu, bet atkārtoti ierodoties SIA "Brikers", tika atbildēts, ka bruģa priekš manis nav. Iesākumā ražošanas daļas vadītāja D.Loce atvainojās par sagātātajām neērtībām un lūdza atbraukt nākošajā piekdienā ( manuprāt tas bija 14.06.2013) plkst.08:00 , jo tad bruģis noteikti būšot priekš manis atlikts. Es piedāvāju veikt priekšapmaksu, lai būtu neliela garantija, ka bruši tiešām dabūšu, jo bruģa ieklāšana sētā jau ritēja pilnā sparā, bet D.Loce atbildēja, kad priekšapmaksa nav nepieciešma. Tā nu trešo reizi sarunāju transportu, bet ierodoties bruģa ražotnē man piedāvāja tikai vienu paleti pelēkā bruģa. Jutos ļoti vīlusies un to pateicu D.Locei, kā arī jautāju vai tā ir "Ņirgāšanās par mani?", jo ražotnes teritorija bija redzami ĻOTI daudz bruģa palešu krāvumi. Kā arī jautāju, kad varētu iegādāties atlikušo paleti bruģa, jo mājās tuvojās viesības un bruģa ieklāšanai līdz tam laikam bija jābūt jau pabeigtai, bet tas nebija iespējams, jo nevarēju iegādāties trūkstošo paleti ar pelēkās krāsas bruģi. Uz manu jautājumu D.Loces uzvedība un atbilde bija, manuprāt, neadekvāta, jo D.Loce paaugstināja balss toni un neapmiernāti pateica, ka bruģa ražošana esot apstājusies, jo rūpnīcā kaut kas ir saplīsis, lidz ar to nevar prognozēt, kad ražošana varētu tikt atjaunota, pēc kā neko nepaskaidrojot manā priekšā tika aizcirstas administrācijas telpas durvis. Ieejot telpā vēlreiz pārjautāju, vai es varu rezervēt vienu paleti pelēkā bruģa, bet tad man jau skaļā balsī (neapmierināti uzkliedzot, kā arī skaļi un spēcīgi sitot zīmogu pret galdu ) D.Loce atbildēja, ka šādu bruģi priekš privātpersonām vairs neražojot, tāpēc lai es liekoties mierā, līdz ar to, es kā privātpersona tiku atraidīta ar savu niecīgo pasūtījumu, biju tik pat kā velti trešo reizi atrāvusi citu cilvēku no darba algojot viņu ar transportlīdzekli un galvenais, pagalmā nevarēja pabeigt bruģa ieklāšanu, jo nebija pelēkā bruģa musturam. Arī trešās reizes D.Loces atteiksme, pret mani kā klienti bija aizvainojoša un neadekvāta, jo es ar viņu runāju mierīgā un saprotošā balss tonī, nepaceļot balss skaļumu, bet uz mani tika uzkliegts vairākas reizes, līdz ar to man darba dienai noskaņojums tika sabojāts dubultā un es jutos morāli aizvainota par šādu attieksmi.

V vivita 14.07.2013

Braucat uz Vilci tur ir Igates bruģa ražotne lētāk un viss ir sarunājams, kā arī viņi piedāvā par lētāku naudu nopirkt brāķētu bruģi, nu viņš der tikai taciņām bet tomēr...

L Līga Urbāne 19.07.2013

Paldies par ieteikumu! Vilcē biju un apaklpošana tiešām ļoti laba, kā arī cenas draudzīgas un piegāde teicama!!! Iesaku visiem!!!

A Analītiķis 26.08.2013

Brikerā ir ļoti liels pieprasījums, tāpēc ir tikai normāli, ka maziem privātajiem klientiem nesanāk pievērst pietiekamu uzmanību!!!
Igatē bruģis maigi izsakoties ir sūds pēc diviem gadiem nācās nomainīt, jo virsas noleca, Brikera bruģis stāv jau 4to gadu un nekādas brāķa pazīmes, tā kā domājat ideāls bruģis ar netik varbūt netik labu apkalposhanu vai ideāla apkalpošana un brāķis???
Izvēle ir Jūsu rokās!!!