www.sudzibas.lv SIA BRIGCO Krāpj klientus

SIA BRIGCO - Krāpj klientus

SIA BRIGCO īpašnieks Rihards Briģis ir pazudis ar visu naudu par pasūtījumiem. Sazināties vairs nau iespējams. Maksātnespējas sarakstā viņa vēl nau.

E

E Es 01.11.2010

Maksātnespējas reģistrā ir : Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BRIGCO" 29.10.2010. Maksātnespējas procesa lietas ierosināšana
Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa, 27.10.2010, C32354810

B BRIGCO 13.12.2010

Lai izvairītos no nepatiesas informācijas publicēšanas, lūdzu visos neskaidros jautājumos attiecībā uz SIA "BRIGCO" un mani, Rihardu Briģi personīgi, vērsties elektroniski: [slēpt]@brigco.lv vai telefoniski 2658118. Paldies.

M meitene 06.04.2011

HAHA Pareizs telefons būtu 26548118

T Ticīgā 04.06.2014

Rihards Briģis. Arī pāris gadus vēlāk nekas nav mainījies - ja nu vienīgi šis cilvēks vēl prasmīgāk pieslīpējis apvārdošanas mākslu. Neticiet šim cilvēkam! Neticiet pat tad, ja tas, ko viņš saka, izklausās par 100%.