www.sudzibas.lv Binitex SIA Zagļi un krāpnieki testa izdevums ss.com

Binitex SIA - Zagļi un krāpnieki testa izdevums ss.com

Daugavpilī Rainu 18 ir tādā firma Bintex sūdzību dēļ vakansija kur atrodas ss. COM portālā programmētais
Tur pilnīgi krāpnieki kas melo cilvēkiem kur grib otras darbu IT jomā viņi edo darba mekletaem tehnisko uzdevumu viņi to ispeldateis un viņi ņem ispeldeto uzdevumu sev ka viņi to izdarīja un adzvana vai raksta ka viņi atrodas speciālisti bet sludinājumu portālā ir un es
Atrādīja ka viņi manu ispeldeto projektu realizēto citi vetni interneta un man kā es ispeldiju labu uzdevumu ka programmētais ne samaksāja nekādu naudu tikoi pasaka ka mana darba jau viņam ir un viņi neko nesamaksās krāpnieki Daugavpils ļoti slikta firma un viņam jābūt kauns par viņu sliktu negodīgu darbu nozadzis citu darbu
zagļi un krāpnieki Binitex Daugavpilī nekad nestrādāja ar viņiem viņi zagļi un krāpnieki

S spotled 21.03.2023

Tavas programmēšanas prasmes ir tādas pašas - kā šī sūdzība uzrakstīta?

B BinitexSIA 03.05.2023

Labdien,

Pirms intervijas mēs prasām izpildīt ļogi vienkāršo uzdevumu, jā kandidātam nav iepriekšējas darba pieredzēs, lai pārbaudīt, jā kandidātam ir vismaz "junior level" zināšanas. Uzdevums prasa tikai 3-4 stundas izstrādātajam ar pamat zināšanām, tur nav ko "zagt".

Lūdzu publicēt pierādījumus vai dzēst nepatieso informāciju.