www.sudzibas.lv Sia Bina guļbaķu pirts

Sia Bina - guļbaķu pirts

Pēc līguma pāsūtījuma guļbaļķu pirts Bina2 izpildes tērmiņš bija 16.08.2011g. Šodien ir 01.10.11 bet pasūtījums nav izpildīts. 85% no summas jau samaksājam 03.09.11.Firma no darba apzinīgi izvairās.Firmas
īpašnieks Iļja Starostins atved pāris stradniekus, kuri kaut-ko padara alhogola reibumā 2-3 dienas un objekts
atkal stāv uz vietas līdz nākošai reizei.Kā secinājums -darba kvalītāte briesmīga. Materiāli arī nekvalitatīvi.
Guļbalķi paliek melni, sākās sēnīte, pelejums. Īzdomājām pakurināt krāsni, aizdegās jumts jo dumvads
nav ugunsdrošajiem materiālie.Zvanijām īpašniekam- neatbild.Sludinājumā uzrādīts koka stikla paķetes,
dabā atveda paštaisītās kārbas ar vinkāršo 1.stiklu. Var vel ilgi rakstit.Griezīšos uz paterētāju aizsardzības
biedrību un tālāk tiesā, pēc tā, ka pirts gandrīz aizdegās, firmas Bina strādniekus tuvu pie objekta nelaidīšu.
Visi, kas domā celt pirts, . turaties tālāk no šīs firmas.

A Andris 07.11.2011

Man ar šo firmu Sia Bina ir bijusi ļoti pozitīva pieredze, jo gan firmas Sia Bina darbinieki, kā arī firmas vadītājs bija ļoti pretimnākoši un saprotoši visos jautājumos. Guļbaļķu pirts celtniecība tikai veikta kvalitatīvi un bez jebkādām nepilnībām, kas tika atrunātas līguma ietvaros. Šī firma Sia Bina veica visus nepieciešamos un līgumā uzrādītos darbus, kā arī noslēdzot savsatrpējo līgumu par citiem darbiem pirts celniecība, šos darbus paveica bez defektiem un jēbkādām pretenzijām. Tā kā pirts ēkas celtniecībā netika ietverts elektro instalācija un santehniskie darbi mēs ar Sia Bina īpašnieku noslēdzām līgumu par pirts ēkas pilnīgu pabeigšanu. Vēl varu piebilst, ka Sia Bina īpašnieks Ilja Starostins bija pretimnākošs un saprotoš, jo manu finansiālo problēmu dēļ nevarēju veikt laicīgu atlikušo maksājumu. Sia Bina īpašnieks neņēma vērā līgumā atrunāto maksājuma datumu un neizvirzīja soda sankcijas pret mani, kā līgumā tika minēts. Savstarpēji rakstiski vienojāmies par atlikušās summas atmaksas grafiku, kuram Sia Bina īpašnieks Ilja Starostins piekrita un bija gatavs pagaidīt un izprast man radušos problēmu. Neko sliktu par šo uzņēmumu Sia Bina, kā arī par uņēmuma darbiniekiem un tā īpašnieku Ilju Starostinu nevaru teikt, tieši pretēji paldies par atsaucību un sapratni, ko nevar teikt par citiem uzņēmumiem ar ko ir bijusi sadarbība. Lai jums veicās.

Z zvērs1976 14.04.2014

Satiekat šo krāpnieku iedodiet šim kārtīgi pa purnu un pasveiciniet no Ogres