www.sudzibas.lv Sia Big Telecom Slikta interneta kvalitāte, klienta ignorēšana

Sia Big Telecom - Slikta interneta kvalitāte, klienta ignorēšana

Cien, cilvēki sākumā padomājiet vai jums ir vajadzīga sadarbība ar Sia Big Telecom, jo viņiem ir nestabils interneta ātrums, slikta kvalitāte, ir sūtīti viņiem neskaitāmi skrīni un video par viņu nestabilo interneta kvalitāti, un šā gada 29 maijā viņu tehniskais vadītājs liecinieku klātbūtne ir mani nepamatoti apvainojis, ir teicis nepamatotus, apvainojušos apvainojumus manā virzienā, līdz ar to ir pārkāpuši kriminalikuma158 pantu un satversmi. Un no šā gada 1 jūnija pilnībā ignorē manus mobila telefona zvanus līdz ar to pārkāpj līguma punktus, manas kā klienta tiesības un satversmi, ir mēģināts zvanīt no citiem numuriem un uz tiem numuriem tiek atbildēts momentāli. Es vairāk nevēlos sadarbību ar Sie Big Telecom, bet viņi nelauž līgumu bez soda sankcijām, kaut arī pārkāpj līguma punktus, manas kā paterētāja tiesības un pārkāpj satversmi. No visa iepriekš rakstītā cien. Cilvēki padomājiet vai jums ir vajadzīga tāda sadarbība ar Sia Big Telecom

Pacco_al 16.06.2016

Izskatās, ka tev pašam ir vajadzīga "speciālista palīdzība". UN to saņemt ir tavas tiesības, kuras tev garantē Satversme.

Tā kā tas ir rupjš Satversmes pārkāpums, noteikti jāceļ prasība Satversmes tiesā, ECT birojā un attiecīgi, ja ir pārkāpts Krimināllikums, jāvēršas Ģenerālprokuratūrā, lai viņi izskata šo lietu. Nevajag klusēt!