SIA Bestkar - darbs

Vēlos darīt zināmu jūs par kādu iestādi , kas atrodas Tukumā, kura sniedz taxa pakalpojumus.Diemžēl darbinieki netiek oficiāli noalgoti un alga ir zem jebkāda,minimuma.Pa dienu strādā cilvēki oficiāli noalgoti bet naktī turpretī strādā neoficiāli,nav ne atvaļinājumi ,ne slimības lapas, ne darbam atbilstoši apstākļi,vienam cilvēkam ir jādara vairāki darbi, viņš ir kā dispetčers, kā apsargs un apkopējs.Un šī iestāde darbojās jau vairāk kā piecus gadus un diezgan veiksmīgi,gribētos ,lai to uzzina augstāk stāvošas varas un kautko maina

A anakonda 10.07.2015

tieši tā arī ir!tur nopelna ļoti maz, un to pašu nekad laicīgi neizmaksā!attieksme tur vienkārši ir drausmīga uz tevis bļauj kā uz suni u.t.t.!to ka tur stradā neoficiāli var pierādīt lielākām iestādem, jo visur šīs virmas iekšējos papīros neoficiālie cilvēki parādās!piem.tajos pašos ka stāda grafiku!

V Valts 20.07.2016

Toties viņi izplata garšīgākos cepumu pasaulē - OREO. :D