SIA "BayBaltic" - Krāpniecība

Pirms ~2 gadiem ar viņu palīdzību no ASV iegādājos dārgu laptopu. Bija dažas problēmas, bet tās nebija radušās viņu vainas dēļ. Viss toreiz veiksmīgi tika atrisināts. Tāpēc šā gada 25.jūnijā es neko ļaunu nedomādams nolēmu atkal izmantot viņu pakalpojumus, jo ebay pārdevējs no ASV neparko negribēja preci sūtīt uz Latviju. Iemaksāju darījuma veikšanai nepieciešamo naudas summu, mana pirkuma statuss tika nomainīts uz "Pirkums apstiprināts". Pagāja 1, 5 nedēļas, bet statuss tā arī neizmanījās. Kad vērsos pie viņiem ar jautājumu, atbildi uz savu e-pastu tā arī nesagaidīju. Pagaidīju vēl dažas dienas. Nosūtīju vēl dažus e-pastus - protams, arī tie palika bez atbildes. Man ir pašam savs ebay lietotāja konts, tāpēc nolēmu pajautāt pašam pārdevējam ASV par pirkum pašreizējo statusu. Viņš man atbildēja, ka pasūtījums ir izdarīts, bet joprojām nav apmaksāts. Protams, baybaltic zēni ignorē jebkuru viņiem nosūtīto ziņu, tā ka nekas cits neatliks, kā vērsties ar sūdzību likumsargājošajās instancēs. Starp citu, kopš vakardienas arī lapa www.bay.lv nav vairs aplūkojama. Puiši laikam vairs nemaksā arī par domēna uzturēšanu...

R

| |0_o| 16.07.2009

pats vainīgs

B Baņkieris 16.07.2009

Laptopus un citu elektroniku ir ieteicams pirkt tepat uz vietas. Jo ražotājs var katram reģionam noteikt kādu preci ražot un kādu nē. ASV pirktam laptopam, kurš nav adoptēts Latvijas vai vismaz Eiropas tirgum, šajās teritorijās zūd ražotāja garantija!
ŅEMIET VĒRĀ PĒRKOT ELEKTRONIKU ĀRPUS EIROPAS EKONOMISKĀS ZONAS!
Un ne jau viss, kas ražots ASV ir tas labākais!

R Roberts 17.07.2009

Tas bija mazlietots Apple dators, ko toreiz pirku. Nekādu problēmu man TOREIZ nebija, ne ar BayBaltic, ne ar piegādi, ne ar datoru. Izlasi taču visu uzrakstīto un tad gudri komentē!!!

V veelvienscietushais 09.09.2009

Tas pats notiek ari vinju kantorii bayauto.lv (komentaarus var palasiit sheit pat portaalaa) Sakiet luudzu kaadi panaakumi bija ar iesniegumu policijaa. esam veel vairaaki kuri plaano veersties likumsargaashanas iestaadees. Ir cilveeki kuri ir uzmesti par 10 000 USD!!! Taapat ir cilveeki kuri bay.lv ir uzmesti par mazaakaam summaam 25 Ls ...40 Ls...Normunds Mednis tagad beeguljo un atrast vinju nav iespeejams. Paldies. Mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv. Cienjaa.

C Cietushais 12.10.2009

Ya kads naivais grib uzzinat kur palikusi vina naudina ko vins ieskaitijis bay.lv vai baybaltic.lv atrodiet 2009 gada februara zurnala "Una" numuru. Tur SIA "Bay baltic" gramatvede smuki stasta un rada ka cilveki uzmesti un uz ko. Kaa ar viru Normundu (Medni) iekartojusi dzivokli...no kadiem celojumiem ko savedusi.

A Aldis 13.04.2010

Piekrītu, ka jāierosina krimināllieta pret SIA " BayAuto" !
Esmu izgājis 1, 5 g.ilgo, bezjēdzīgo civilprocesu! Tiesas lēmums protams pozitīvs man, bet tiesu izpildītājam nav ko no viņu SIA, paņemt, jo prasība pret firmu!
Tiesu izpildītājs, ieņēmumu dienests un Kriminālpolicijas priekšnieks, iesaka apvienoties cietušiem un uzsākt krimināllietu! ATSAUCIETIES! Uzaicinu piedalīties! Es nelikšos mierā! Tas krāpnieks Normunds, bijušais Bērziņš, tagad Mednis, ir jāsoda ar mantas kofiskāciju! Un ne [slēpt]@inbox.lv)

C Cietushais 07.10.2010

Taa !!! Visiem cietushajiem!! pateicoties vienam no mums beidzot ir ierosināta lieta pret N. Medni (bay.lv un bayauto.lv) !!! Lūdzu piesakieties vec .inspekt. Šponei, t .67086319, Gogoļa iela 7a, RĪGA. Lūdzu paziņot arī citiem apkrāptajiem. Tas attiecas arī uz bay.lv cietušajiem!!! Nenokavējiet !!!

C Cietushais 21.12.2010

www.bayauto.lv atkal straadaa :)