www.sudzibas.lv SIA "Bangalo" un Oskars GOLDs blēdība, izmantojot labticību

SIA "Bangalo" un Oskars GOLDs - blēdība, izmantojot labticību

Gribas informēt sabiedrību, ka SIA "Bangalo", kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu pārvaldīšanu, un tās darbinieks Oskars Golds rīkojas negodīgi, solot vienu, bet to nepildot.Gandrīz 5 gadus īrējām dzīvokli Brīvības gatvē 209, līgums bija noslēgts līdz š.g. septembrim. 12.01. piezvanīja Oskars Golds, kurš sauca sevi par saimnieka uzticības personu, un paziņoja, ka dzīvoklim ir pircējs un mums mēneša laikā ir jāizvācās. Tā kā īres līgumā noteikts, ka Izīrētājam tas rakstiski jāpaziņo trīs mēnešus iepriekš, pieprasījām rakstisku uzteikumu. O. Golds piezvanīja un teica:"Ko nu mēs ar papīriem krāmēsimies - ja izvāksieties mēneša laikā, kompensēsim pēdējos rēķinus. Jūs esat kārtīgi īrnieki, ar grāmatvedi visu nokārtošu."Pēc pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas 30.1. O. Golds vairs neko neatcerējās un atsūtīja rēķinus, aut arī pirms šī akta parakstīšanas vairākkārt jautājām, vai pret mums nav materiālo pretenziju, Oskars Golds apliecināja, ka ne. Nu viņš pat izteica izbrīnu par to, ka esam izvākušies (!) Arī SIA "Bangalo", kas kopā ar SIA "NI INvestīcijas" veido Nekustamo īpašumu biroju "Brem", atbildību par sava darbinieka neprofesionalitāti neuzņemas. Mūs vienkārši uzmeta. Lieki teikt, ka tāda nekaunība un cinisms acīmredzot ir šī cilvēka raksturīgākās īpašības. Iesniedzām iesniegumu - atbildes nekādas.Jā, protams, vajadzēja visu fiksēt rakstiski, taču diez vai tas būtu izdevies, jo acīmredzot šī shēma bija izstrādāta un atrastos vēl kāds paņēmiens, ar kuru apvest ap stūri godīgus cilvēkus.Iesaku VID painteresēties par šo uzņēmumu un Oskaru Goldu, kurš parakstās kā Rait Lukas, domāju, ka tur atklātos diezgan liels juceklis gan ar nodokļu maksāšanu, gan dokumentu atbilstību juridiskajām normām.Un vēl - neiegādājieties īpašumu Brīvības gatvē 209 - mājas sienās ir plaisas, kas visādi tiek nomaskētas. Katram vārdam pieprasiet rakstisku apliecinājumu! Var gan brīnīties par O. Golda profesionalitāt - ar viltu izmest īrniekus apkures sezonā, jo pircēja jau acīmredzot nav - dzīvoklis tika izlikts pārdošanā 2.0.2. Arī pieņemšanas-nodošanas akts tika parakstīts ofisā, nevis dzīvoklī ( saimnieki, esiet piesardzīgi, ja tā rīkojas mākleris Oskars.

M modzahed 12.02.2015

Labi, ka tevi vēl Nora de Gold neapkāsa :)