www.sudzibas.lv SIA Baltixs brilliantcigs - el-cigs

SIA Baltixs - brilliantcigs - el-cigs

Sveiki.
Vēršos pie jums ar brīdinājumu neiegādāties produkciju, pie SIA Baltixs, tā sauktais brilliantcigs.
Uzskatu ka esmu izsmiets, pirms pāris mēnešiem iegādājos elektronisko cigareti. Katru otro nedēļu bija jādodas pie viņiem mainīt detaļas, jo kaut kas sabojājās.
Taču vienu dienu, iegāju www.brilliantcigs.com lai apskatītu vai nav, kas labāks izveidots, taču man lapa neatvērās. Tā vietās jutos kā muļķis, kad esmu tur iepircies, jo uz visas produkcijas sarakstīta šī adresi ( ieejat un apskataties), taču nekādu ziņu pa jauno info vai web lap maiņu!

Kauns un negods.

Andrejs

Q QWE 16.01.2011

Te vēl trūkst bezalkoholiskais alus un gumijas ... vīrietis. LOL - pirkt elektroniskās cigaretes ... vari pateikt, kāda ir jēga?

A andrejs 16.01.2011

šī cigarete palidz atmest smēķēšanu. Es pats tagad nopirku airsmoke.eu el-cig
bija dārgāka, bet smēķēt esmu atmetis, taču jaatzīst ir tas, ka esmu pieradis pie elektroniskās cigaretes. vienīgais plus ir tas ka nesmirdu. Jo domāju ka veselīga viņa varbūt ir tikai biki labāja par parasto smēķi!

D dairis 21.02.2011

Pirms neilga laika iegādājos brilliant cigarete narvesen veikalā, viss strādā, viņiem esot tagad jauna produkcija, un mājas lapas nosaukumi viņiem ir veseli trīs:
www.brilliantcigs.eu
www.brilliantcigs.lv
www.brilliantcigs.ru

Neko sliktu par viņiem nevaru pateikt...