Sia Baltic Motors Liepājā

Sen jau liepājnieku vidū bija uzskats, ka Ford centrā automašīnu labāk neremontēt. Apstākļu sakritības dēļ arī man nācās par to pārliecināties. Tā kā iepriekšējais īpašnieks auto apkopi veica Ford, tad arī es to turpināju. Vairākas reizes braucu, lai noskaidro kāpēc deg bremžu indikatora lampiņa, ja visas pārbaudes liecina, ka nav problēmu. Maksāju tik naudu, bet problēma netika novērsta. Man ieteica vienkārši atvienot indikatoru. (Citā servisā gan atrada īsto iemeslu!). Pēc avārijas, kur biju cietusī persona, man apsolīja mašīnu salabot 1 nedēļas laikā. Jau pagājuši 1,5 mēneši... Pa to laiku mašīna ir 2 reizes pārkrāsota (jo meistari to netīšām saskrāpējuši); 3 nedēļas tā stāvēja servisa pagalmā, jo gaidīja detaļas. Rezultātā tikušas piegādātas nepareizās detaļas. Un mašīna atkal stāv... Jā, pirmo reizi man mašīnu atdeva pēc 2 nedēļu gaidīšanas, bet tai nebija ne gaismu, ne motora režģa un turklāt motors praktiski krita arā, jo nebija veikta diagnostika un meistari nepamanīja, ka plīsuši motora spilveni. Jā, atzina, ka dzirdējuši, ka kaut kas grab un sitās, bet... Esmu šokā! Domāju solīda firma, bet sanāk - kaktu serviss. Un vadītājs Uģis saskarsmē ar klientiem ir nevaļīgs un rupjš. Parastā atbilde uz jautājumu par mašīnu, "Nekavēsim laiku, es tāpat neko nezinu un netaisos te lieki runāt. Meistaru šodien nav un es neko nezinu. Viss ir procesā, liecieties mierā." Ko te vēl piebilst... Labi, ka ir arī citi servisi Liepājā, jo obligāti vedīšu savu auto uz papildus diagnostiku pēc remonta. Ja nu kaut kas atkal nav pamanīts vai aizmirsies... Dzīvība jau dārgāka par papildus izdevumiem. Ja jau esmu pusotru mēnesi īrējusi mašīnu par 150Ls nedēļā, tad jau papildus diagnostika būs tīrais nieks uz šī fona.

I

B biruta 09.05.2008

būtu es ātrāk par Forda centru painteresējusies, nebūtu tur pirkusi mašīnu, Ugis tik smejas par savu klientu.Negribu gari runāt, bet jābūt uzmanīgiem tur iepērkoties jo pēc īsa laiciņa pamanītos defektus neatzīst un pasaka ka paši dauza salonu.

F fords 15.05.2008

Pilnīgi piekrītu!!! Tādi lohi kas tur strādā ir ļoti ilgi jāmeklē! Liekas ka pieņemot viņus darbā CV bijusi spec atzīme-esmu galīgs idiots. un tāpēc uzreiz paņemti tur strādāt! Un silts ieteikums-tur mašīnu pirkt tikai tad ja citur nu galīgi nekā nav!!!