www.sudzibas.lv SIA Baltic Distribution Neprofesionālā apkalpošana/strādā bez čekiem

SIA Baltic Distribution - Neprofesionālā apkalpošana/strādā bez čekiem

Neprofesionālā komanda sastāvā no 2 onkuļiem ebrēju/urk asinīm, kas runā tikai krievu valodā un domā kā tik uzmest pircējus. Apsola daudz, bet pasūtīto preci pat piegādāt laikā nav spējīgi. jau 3 gadus esmu kliente, jo nekur citur Thomsona detaļas nopirkt nevaru. Labprāt pieņem skaidru naudu un neizdot nekādus čekus, bija jau precedents kad bij jāpierāda, ka putekļusūcēju biju nopirkusi pie viņiem. Pretīgs kantoris un uzņēmuma vadība.Agrāk adrese bija Kalnciema ielā uzreiz pēc kalnciema tilta labajā pusē, kur tirgoja arī karcher tehniku. Tagad pagrabtelpās strādā un tirgo vācu Thomas produkciju. Kur skatās Vācijas brenda pārstāvis un VID? Kas par 90x gadu biznesu?

D Dallas 05.08.2015

Если это те же жулики что и K-centrs те что на Kalnciema 87 (SIA K-tehnika и Baltic Distribution от лица Edgars Zaķis и Георгий Кушко) - то все понятно, кинули многих, более чем на 200к и свалили. Отношения к партнерам никакое, обещают много но не делают даже половину. Надеюсь спец. органы уже работают и каждый получит свое.