. ... 02.06.2011

Ja nav žēl naudas, tad pamēģini...:D
Bet vispār jau, nekam kas te rakstīts NEDRĪKST TICĒT, jo visbiežāk te raksta ļautiņi ar problēmām un konkurenti. Visbiežāk paši vien ir bainīgi ar savu tizlo attieksmi un "pirkstiņiem gaisā"

A a 19.06.2011

В Гермашку уж точно нет смысла ехать, причем не только через агентство, но и своим ходом! Работодатели там еще те сволочи! И платить не хотят, и кидают, и штрафуют за каждую провинность. Да и без знания языка там делать нечего. Я знаю немецкий на разговорном уровне, 7 месяцев там отработал, недавно вернулся. И другим не советую туда ехать.

M marco 19.07.2011

Labdien daargie darba mekleetaji..gribeju jus informeer pa sekojosu lietu...Ir firma Podragu iela 2 KAS IEKARTO---VAI ARI CENSAS IEKARTOT DARBA GANDRIIZ VISA Eiropaa-=-----Norvegija-SOMIJA-DANIJA, un tagad jau ari Niderlande un Vacija...Gribeju jus informet tad tas tas ir iiistakais uzmeties, un darbu jus saja sakaraa nedabusiet, jo tikai zaudesiet 24 latus ka ari 6 nedelas kura laika jums tiks pastaviigi solits darbs, un lai jus vislaik zvanitu tik velaak, velak, un velak...Sakaraa ar dzivosanu---varu informet ka tiks piedavats dzivot socialas majas, tad varu pateikt ka socialos dzivoklus nepieskir darbiniekiem..ja runa pa Niderlandi tad cilveki tur staav rinda uz socialo dzivokli vairakus gadus, un ir jabut Niderlandes pastavigam iedzivotajam..tas pats ari ir ar parejam Eiropas valstim.Ta ka neklausiet Mihaila Petrovska solijumiem, jo tie netiks izpilditi.SIA:BALTIC BASIS:Registracijas numurs 50003945271 PODRAGA 2.