www.sudzibas.lv SIA "Balteko" darba alga, darba režīms un attieksme

SIA "Balteko" - darba alga, darba režīms un attieksme

Sāksim ar uzņēmuma darba došanas politiku...
uzņēmums pieņem darbinieku ar pārbaudes laiku 3 mēneši, kad atlikušas 2, 3 dienas līdz pārbaudes laika beigām, ja darbinieks tik ilgi spēj izturēt, tiek atnests rīkojums par atlaišanu pēc 47. panta
tam seko neizmaksātas konverta algas, neaprēķinātas atvaļinājuma naudas utt.
Attieksme pirmajā mēnesī ļoti pat pieņemama, pēc pirmā mēneša seko nepamatoti uzbraucieni, tiec saukts par zagli un meli... uzņēmumam ļoti patīk mākslīgi radīt darbinieku kļūdas par kurām tiek atvilkts no algas...
Uzņēmuma datorsistēma ir ļoti nepilnīga... bieži gadās tā, ka prece kura ssen ir izsūtīta pie klientiem datorsistēmā uzrādās vēl esoša... ja tiekat pieņemts darbā kā noliktavas strādnieks, tad drīz vien jums nāksies pildīt pārziņa un autoiekrāvēja operatora pienākumus, protams par to pašu samaksu...
principā par šo uzņēmumu varētu raksīt daudz un dikti, taču vienīgais ko iesaku...

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEEJIET STRĀDĀT UZ SIA"BALTEKO"

T ToNeapmierinātais 01.08.2011

Tagad tev ir skaidrs, kādēļ Staļins visus budžus savā laikā izveda? Tagad tu uz savas ādas vari izbaudīt, kā šo budžu izdzīvojušās atvases mūs visus drāž!

O oscarito2009 27.03.2012

Nav ne vainas, ja neskatās, ka atlaida arī pēc 47.panta :D :D :D Ko var čīkstēt visi?? Tu tagad pārdzīvo, ka tevi atlaida? Es nē..

Z zibens 26.05.2012

es pilniibaa tavam teiktajam piekriitu jo pats tur nostraadaaju laicinju un ir taa kaa tu raxtiji.att.ir katastrofala peec pirmaa meenesha un tie kas seez kantorii ar binokli luur kaa un ko tu dari, ja kas nepatiik taa zvans uz noliktavaam.tad tevi beigaas uztaisa par peedeejo meeslu.saakumaa centies darit visu ar maxsimaalu atdevi, lai sevi pieraadiitu un pildiitu dotos noraadijumus, lai viss ietu peec plaana un taa turpini arii uz priexu straadaat, bet nevienam neinteresee tas ka ej maajaas liidz ar pusnakti, parmocijies, un bez speeka visu dienu tu skrien un par virsstundu piemaxu nesapnjo un beigaas tu esi pie visa vainiigs, slinks u.t.t.vinji zin ka taadi mulkjiishi piekritiis iet straadaat par 300Ls it kaa tikkai uz auto iekraveja vai noliktavaa, bet beigaas jau tev ir jaadara viss.

B batusumi 12.08.2013

Drausmīgi nevaru ciest to iedomīgo gaili, kas tur tjipa laikam priekšnieks, vai kas tāds. Jau no Maskavas ielas laikiem, kad viņam tur pavecāka sekretāre tā kā memes dēlam pienesa zupiņas pusdienās, likās nu kur tik pretīgs, bet nācās satikt viņu vēl nesen un rodas iespaids ka džekam ir kāda garīga kaite. Nu kaut kas kā šizofrēnija kopā ar napaliona sindromu. brīnos kā Balteko vispār ir vēl kāds klients. Un vēl - es biju tas kas izčakarēja tavu silogras biznesu, mērkaķi.

V viss 07.08.2015

tāda pati attieksme šitai firmai ir pret saviem klientiem.var ierasties klienta mājās un viņu burtiski nozākāt.sēž mamzele manikīrētiem nadziņiem lepnā džipā un māca zemniekam ar tulznainām rokām kā jādzīvo.iesaku visiem stingri apdomāt vai maz vērts saistīties ar šo piparbodīti.augstprātībai nav robežu.klients tiek pataisīts par noziedznieku.

_ _*****_ 03.11.2015

1000škārt piekrītu iepriekš teiktajam par iedomību un augstprātību, konkrēti runājot pat par priekšniecību! Kurš galu galā ir klients un kurš kuram maksā? Zvanu, jautāju par lietu, man atbild, ka nezina, kaut kad pārzvanīs. Uz ko es atbildēju, ka tas ir diez gan steidzami, lai atzvana pēc iespējas ātrāk, jo pretējā gadījumā jāmeklē kaut kas cits (un ziniet - biznesā laiks tik tiešām ir nauda)! Pateica - tad meklējiet arī un nometa klausuli! :D Es uz mutes! Šok-šovs! :D Pat liekot sludinājums SIA "Balteko" vairs nepiemin firmas nosaukumu, tikai piedāvāto pakalpojumu, tad par ko tas var liecināt??
Neiesaku it nevienam sadarbību ar SIA "Balteko", jo pēc tam tikai nāksies sev grauzt nervus par sabojātu dienu, darījumu, lietu..

A arturs902 29.10.2018

Par darba interviju ejot uz SIA BALTEKO vienkārši pipec. Jautā par tavu ģimenes stāvokli kā arī vai neesi sodīts. Kādam ja zinkāre ir darba likuma 33. pants darba intervija. Prasa pases kopiju, lai varētu iekārtot, kaut darba likumā neprasa nekādu pases kopiju vai ID karti. Pietiek ar Vārdu Uzvārdu personas kodu un konta nr. Īsāk sakot var nodot savus datus norakstīt, nevis nokopēt. Darba laiku sola normālo no 8:00 - 17:00 . Bet ir viens bet no marta sākot darba laiks var mainīties, jo viņiem sezona sākas. Respektīvi Jūs nodarbinās virsstundās vai Jūs to gribat vai nē.
Sludinājuma teikts, ka ir labi darba apstākļi, kad parādīja noliktavu man acis no kātiem izprāga haaahaa. Neviss noliktava pus sabrukusi ēka. Tātad ziemā noteikti būs silti. Runājot par priekšnieku, kad var teikt tūlīt jau darba līgums parakstīts. Es pajautāju manā skatījumā normālu jautājumu kā ar darba skapīti un darba drēbēm uz ko seko atbilde - mēs atradām citu hahhhaa pie sevis smejos tālāk. Mani secinājumu cilvēcīgums un attieksme pret jaunajiem kandidātiem vienkārši laba. Tur tā lieta nekādus miljonus es no viņiem neprasu, bet uz jautājumiem, kas varētu ietekmēt cilvēka veselību vai piemēram, kur nolikt savas mantas utt. Atbilde ir viena MĒS ATRADĀM CITU MUĻĶI! :D Drausmīga intervija pirmo reizi tādā pabiju. :D

A Apsmieta stradniece 13.11.2018

Netikai Balteko bet ari Balcit Trade atieksme pretiga no darba deveja puses .Cilvekus neuzskata par cilvekiem sezonas laika liek stradat pat brivdienas .Viniem neinterese vai tev ir gimene .atlaiz no darba un vel 10 dienas neparskaita kompensaciju kura pienakas cilvekam Cùkas ne darbadeveji

A Apsmieta stradniece 14.11.2018

Batic trade un balteko ir viens ipasnieks .neciveciski apstakli par virstundam nemaksa jastrada ka katorga kada .neciena tada .tik sola ka bus labak