www.sudzibas.lv SIA Balsts Expert Nekustamā īpašuma vērtēšana

SIA Balsts Expert - Nekustamā īpašuma vērtēšana

Не теряйте время с этой конторой!
На сайте фирмы написано: "Mēs saprotam, ka īpašuma iegāde ir ilgs process, tādēļ Balsts vērtētājs īpašumā ieradīsies 24h laikā, lai ietaupītu Jūsu ierobežoto laiku un pacietību!"
На деле ничего они не экономят! Тем более, терпение.
Это был четверг. По идее, оценщик должен был явиться в пятницу, но сообщил, что раньше вторника(!) не сможет. В понедельник он заболел и перенёс на четверг, а в среду сказал, что так и болен, после чего от услуг вынуждены были отказаться, потому как сами они заметили, "процесс приобретения жилья - долгий процесс" и ждать, пока они соизволят-таки сделать оценку уже невозможно.
Я понимаю, что человек действительно мог быть занят и заболеть, но в таком случае не стоит вводить в заблуждение потенциальных клиентов ложной рекламой!

I Ilze.J. 01.04.2014

Pilnīgi piekrītu viedoklim. Pati šodien arī saskāros ar Balsts reklāmas neatbilstību patiesajai situācijai. Pieteicos vērtējumam eletroniski, 5 dienas zvanu no kompānijas nesagaidīju. Kad pazvanīju pati, tiku informēta, ka darba ir tik daudz, ka ātrāk par nākamās nedēļas beigām diemžēl eksperts ierasties uz vērtējamo īpašumu nevarēs. Tā kā pārliekas steigas man nebija, tad vienojāmies par šādu termiņu. Diemžēl vēl pēc 4-5 dienām saņēmu zvanu no eksperta, ka personīgu iemeslu dēļ diemžēl nevarēs ierasties un veikt vērtējumu. Kad pajautāju, vai tas ir viņa personisks vai kompānijas atteikums, tiku informēta, ka kompānijā Balsts pritvātmājas vērtē tikai viens eksperts. Ieteikums kompānijai Balsts - izņemt melīgu reklāmu no kompānijas mājas lapas, lai nemaldinātu potenciālus klientus. Ieteikums potenciālajiem klientiem - drošāk un ātrāk būs pasūtīt vērtējumu citās kompānijās.