www.sudzibas.lv SIA Balss M Brāķēti apavi

SIA Balss M - Brāķēti apavi

Rīgas centrā netālu no barona centra atrodas apavu veikals. Kurā ir ļoti lēti apavi zābaki sākot no 10ls . Nopirku tur zābakus, bet tajā pašā vakarā konstatēju, ka no viņiem vienkārši ar nagu var noņemt virsmu kura ir virsū zābakiem :( Ierados nākamajā dienā šajā veikalā, kur man apsolīja pēc 2 nedēļām atgriezt naudu. Ļoti nekulturāla pārdevēja ar riebīgu seju un skatienu itkā es viņai būtu ko parādā. Neiesaku vispār ko pirkt šajā veikalā, jo kvalitāte ir vispār sliktāka nekā apaviem tirgū par 5ls :( Vispār cik man zinām šai SIA Balss M Reģ nr. 40003514276 mob nr. 29441589 ir daudz veikalu. Nekādā gadījumā neatdodiet naudu, jo mēsli tur tiek tirgoti, kuri ir brāķēti.

I

I Ilze 25.11.2009

Nu kad jūs iemācīsieties savas tiesības-
1. Pārdevēja tev nevar apsolīt, ka pēc 2 nedēlām atdos naudu, tas ir jāizdara uzreiz, kad esi vērsusies ar prasījumu pieteikumu, pēc kura veikals ir atzinis, ka prece ir brēkēta!!
2. Ne katrs ir apveltīts ar skaistiem sejas pantiem!!!